4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 80x24x142 cm

4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 80x24x142 cm

Cena regularna: 400.71 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: 4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 80x24x142 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: 4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 80x24x142 cm

Prosta i klasyczna forma regału sprawia, że stanie się on zarówno ozdobnym, jak i praktycznym dodatkiem do Twojego wystroju wnętrza. Mebel został wykonany z wysokiej jakości płyty, która zapewnia jego solidność, trwałość oraz długą żywotność. Zawierający 4 przestronne przegrody regał oferuje sporo miejsca na czasopisma, książki, płyty, urządzenia multimedialne oraz przedmioty dekoracyjne, które będą teraz uporządkowane i w zasięgu ręki. Co więcej, ten wszechstronny regał na książki można także wykorzystać jako miejsce do przechowywania rzeczy w korytarzu lub dowolnym innym pomieszczeniu. Regał na książki można bardzo łatwo wyczyścić przy pomocy wilgotnej ściereczki. Jest łatwy w montażu.Kolor: czarny o wysokim połysku Materiał: płyta wiórowa Wymiary: 80 x 24 x 142 cm (szer. x gł. x wys.) 4-poziomowa konstrukcja Wymagany montaż: tak OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą załączonych akcesoriów montażowych Więcej informacji na temat zabezpieczenia mebli przed przewróceniem można znaleźć tutaj https://www.vidaxl.pl/media/wysiwyg/documents/prevent_tipping_over/PL.pdf Waga 23 kg

 

Informacje o 4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 80x24x142 cm

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Regały
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu 4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 80x24x142 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *