5-poziomowy regał na książki, biały, 60x24x175 cm

5-poziomowy regał na książki, biały, 60x24x175 cm

Cena regularna: 325.13 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: 5-poziomowy regał na książki, biały, 60x24x175 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: 5-poziomowy regał na książki, biały, 60x24x175 cm

Nowoczesna, stylowa i minimalistyczna forma regału sprawia, że będzie on pasował do większości wnętrz. Można go idealnie dopasować do wystroju Twojego domu, aby dodać poczucie nowoczesności do danego wnętrza. Wykonany z jakościowej płyty regał jest stabilny i trwały. Ma on 5 przestronnych półek, które zapewniają mnóstwo miejsca do przechowywania i wystawienia dowolnych przedmiotów, jak zbiory kolekcjonerskie, książki, drobiazgi, ramki ze zdjęciami itp. Regał jest łatwy w montażu.Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa Wymiary: 60 x 24 x 175 cm (szer. x gł. x wys.) Z 5 otwartymi półkami Produkt łatwy w konserwacji i utrzymaniu w czystości Wymagany montaż: tak OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, należy użyć dołączonych elementów do mocowania na ścianie Więcej informacji na temat zabezpieczenia mebli przed przewróceniem można znaleźć tutaj https://www.vidaxl.pl/media/wysiwyg/documents/prevent_tipping_over/PL.pdf Waga 22.5 kg

 

Informacje o 5-poziomowy regał na książki, biały, 60x24x175 cm

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Regały
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu 5-poziomowy regał na książki, biały, 60x24x175 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *