Aktywny schładzacz do wina na 700 ml Vacu Vin srebrny

Aktywny schładzacz do wina na 700 ml Vacu Vin srebrny

Cena regularna: 61.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Aktywny schładzacz do wina na 700 ml Vacu Vin srebrny, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Aktywny schładzacz do wina na 700 ml Vacu Vin srebrny

Aktywny schładzacz do wina w kolorze srebrnym. Vacu Vin oferuje nam ciekawy gadżet, który pozwala bardzo szybko schłodzić trunek w butelce i przez dłuższy czas utrzymać niską temperaturę wina. Aktywny schładzacz przypomina rękaw, który nasuwa się bezpośrednio na butelkę. W środku jest wypełniony wkładem chłodzącym, zaś na zewnątrz ma srebrny kolor z intrygującym wzorem. Aktywny schładzacz w ciągu 5 minut zmniejsza temperaturę napoju. Nie ma więc potrzeby długotrwałego chłodzenia wina w lodówce. Wino pozostaje zimne przez kilka godzin. Przed pierwszym i każdym kolejny użyciem schładzacz należy umieścić w zamrażarce na co najmniej 4 godziny lub całą noc. Nieużywany schładzacz najlepiej trzymać w zamrażarce, dzięki temu będzie gotów do użycia w dowolnej chwili. Schładzacz nadaje się do wielokrotnego użytku i jest bardzo trwały. Jest przeznaczony do butelek o pojemności od 700 ml do 1 litra.Wysokość 17,6 cmŚrednica 9,5 cm (zewnętrzna)Waga 0.271 kgMateriał tworzywo sztuczne

 

Informacje o Aktywny schładzacz do wina na 700 ml Vacu Vin srebrny

Kategoria: Jadalnia > Akcesoria do wina > Coolery i kubełki do wina
Marka: Vacu Vin
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Aktywny schładzacz do wina na 700 ml Vacu Vin srebrny, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Poznań
  3.    Warszawa
  4.    Katowice
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź