Balmoral Laura Ashley Konsola Kasztan 160x40x85cm

Balmoral Laura Ashley Konsola Kasztan 160x40x85cm

Balmoral Laura Ashley Konsola Kasztan 160x40x85cm

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Balmoral Laura Ashley Konsola Kasztan 160x40x85cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Balmoral Laura Ashley Konsola Kasztan 160x40x85cm

Kolekcja Balmoral Laura Ashley to piękne drewniane meble z lakierowanej brzozy, inspirowane tradycyjnymi meblami z epoki. Kolekcja wyróżnia się oryginalnymi okuciami i uchwytami pierścieniowymi w kolorze postarzanego mosiądzu. Meble wykańczane są ręcznie, aby wydobyć naturalne cechy drewna, usłojenie, sęki, zróżnicowanie wybarwienia. Meble w kolekcji Balmoral są ręcznie patynowane na brzegach i lakierowane, każdy element mebla staje się niepowtarzalny. Konsola w odcieniu kasztanowym, o wymiarach 160x40x85cm, idealnie wpisze się w aranżację wnętrza w stylu kolonialnym czy modern classic. Konsola posiada trzy szuflady, dwie półki, krzyżowane boki. Ze względu na różne czynniki, takie jak ustawienia ekranu, oświetlenie lub naturalne różnice między partiami drewna, rzeczywiste kolory i wygląd mogą się nieznacznie różnić. W związku z aktualną sytuacją na rynku, czas realizacji zamówienia na meble może wynieść od 3 do 6 tygodni.

Informacje o Balmoral Laura Ashley Konsola Kasztan 160x40x85cm

Kategoria: Produkty > Meble > Komody i Konsole
Marka: Laura Ashley
Sprzedawca: Decoratore.pl

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Balmoral Laura Ashley Konsola Kasztan 160x40x85cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiona/y do sklepu online.