Balmoral Laura Ashley Krzesło Kasztan 42x51x98,5cm

Balmoral Laura Ashley Krzesło Kasztan 42x51x98,5cm

Balmoral Laura Ashley Krzesło Kasztan 42x51x98,5cm

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Balmoral Laura Ashley Krzesło Kasztan 42x51x98,5cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Balmoral Laura Ashley Krzesło Kasztan 42x51x98,5cm

Kolekcja Balmoral Laura Ashley to piękne drewniane meble z lakierowanej brzozy, inspirowane tradycyjnymi meblami z epoki. Kolekcja wyróżnia się oryginalnymi okuciami i uchwytami pierścieniowymi w kolorze postarzanego mosiądzu. Meble wykańczane są ręcznie, aby wydobyć naturalne cechy drewna, usłojenie, sęki, zróżnicowanie wybarwienia. Meble w kolekcji Balmoral są ręcznie patynowane na brzegach i lakierowane, każdy element mebla staje się niepowtarzalny. Krzesło w odcieniu kasztanowym, o wymiarach 42x51x98,5cm, idealnie wpisze się w aranżację wnętrza w stylu kolonialnym czy modern classic. W kolekcji dostępny również stół jadalniany. Ze względu na różne czynniki, takie jak ustawienia ekranu, oświetlenie lub naturalne różnice między partiami drewna, rzeczywiste kolory i wygląd mogą się nieznacznie różnić. W związku z aktualną sytuacją na rynku, czas realizacji zamówienia na meble może wynieść od 3 do 6 tygodni.

Informacje o Balmoral Laura Ashley Krzesło Kasztan 42x51x98,5cm

Kategoria: Produkty > Meble tapicerowane > Krzesła i Hokery
Marka: Laura Ashley
Sprzedawca: Decoratore.pl

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Balmoral Laura Ashley Krzesło Kasztan 42x51x98,5cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiona/y do sklepu online.