Bejcowana/lakierowana romantyczna komoda 2+3+4 richmond

Bejcowana/lakierowana romantyczna komoda 2+3+4 richmond

Cena regularna: 959,00 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Bejcowana/lakierowana romantyczna komoda 2+3+4 richmond, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Bejcowana/lakierowana romantyczna komoda 2+3+4 richmond

Komoda Richmond 2+3+4 bejcowana, brązowa
Dla tych, którzy tęsknią za przestrzenią i duchem romantyzmu Wiemy, że lubisz przechowywać rzeczy w porządku. Wiemy również, że posiadasz mnóstwo przedmiotów, które mają dla Ciebie wartość praktyczną i sentymentalną i nie chcesz się ich pozbywać. Wniosek jest taki, że potrzebujesz mebla takiego jak bejcowana romantyczna komoda 2+3+4 Richmond To możliwość dla Ciebie i domowników na uporządkowanie wnętrza i nadanie mu wspaniałego, klasycznego stylu! Aż 9 szuflad, które po brzegi możesz wypełnić ubraniami, pamiątkami i innymi drobiazgami!

Steens to producent mebli, któremu losy naszej planety nie są obojętne, „mamy tylko jedną ziemię, pracujmy razem, aby była zdrowa dla przyszłych pokoleń, które będą mogły zobaczyć piękno przyrody, którego my doświadczyliśmy.” Steens może pochwalić się certyfikatami takimi jak atest Puszczy Stewardship Council® – lub FSC, które są certyfikatami globalnymi i dążą do zrównoważonej gospodarki leśnej.

 

Informacje o Bejcowana/lakierowana romantyczna komoda 2+3+4 richmond

Kategoria: Dom i ogród > Meble > Meble do przechowywania > Komody
Marka: Steens
Sprzedawca: Meble PUMO
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Bejcowana/lakierowana romantyczna komoda 2+3+4 richmond, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *