Biała romantyczna komoda 2+4 richmond

Biała romantyczna komoda 2+4 richmond

Cena regularna: 759,00 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Biała romantyczna komoda 2+4 richmond, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Biała romantyczna komoda 2+4 richmond

Romantyczna komoda 2+4 Richmond, biały mat
Elegancki i wyszukany styl w Twoim domu Marzysz o wystroju wnętrza, który wprowadzi Twój dom w nowy wymiar? Stwórz niesamowity styl wykorzystując potencjał białej, romantycznej komody 2+4 Richmond. Pokaż swoim gościom, że masz dobry gust. Wykorzystaj miejsce, które oferują przestronne szuflady i schowaj tam wszystkie swoje drobiazgi. Liczne szuflady o różnej pojemności wykonane z materiałów wysokiej jakości pozwolą Ci długo cieszyć się z ich użytkowania. Przekonaj się i zasmakuj tego uczucia.

Steens to producent mebli, któremu losy naszej planety nie są obojętne, „mamy tylko jedną ziemię, pracujmy razem, aby była zdrowa dla przyszłych pokoleń, które będą mogły zobaczyć piękno przyrody, którego my doświadczyliśmy.” Steens może pochwalić się certyfikatami takimi jak atest Puszczy Stewardship Council® – lub FSC, które są certyfikatami globalnymi i dążą do zrównoważonej gospodarki leśnej.

 

Informacje o Biała romantyczna komoda 2+4 richmond

Kategoria: Dom i ogród > Meble > Meble do przechowywania > Komody
Marka: Steens
Sprzedawca: Meble PUMO
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Biała romantyczna komoda 2+4 richmond, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *