Białe romantyczne biurko richmond

Białe romantyczne biurko richmond

Cena regularna: 769,00 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Białe romantyczne biurko richmond, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Białe romantyczne biurko richmond

Richmond białe romantyczne biurko 
Klasyczny wygląd i romantyczny nastrój z meblami Richmond! Stawiasz na praktyczne zastosowanie a przy tym na niebanalny wygląd? Z Białym romantycznym biurkiem Richmond idealnie zagospodarujesz pokój swojego dziecka. Wykorzystaj potencjał jaki oferuje biurko. Zapełnij po brzegi 3 pojemne szuflady niezbędnymi przedmiotami, które zawsze trzeba mieć pod ręką.  Delikatność i piękno jakie oferuje przyniesie Ci dawkę przyjemności. Biały naturalny kolor urozmaici pomieszczenie i wzbogaci o styl o jakim każdy z nas marzy.

Steens to producent mebli, któremu losy naszej planety nie są obojętne, „mamy tylko jedną ziemię, pracujmy razem, aby była zdrowa dla przyszłych pokoleń, które będą mogły zobaczyć piękno przyrody, którego my doświadczyliśmy.” Steens może pochwalić się certyfikatami takimi jak atest Puszczy Stewardship Council® – lub FSC, które są certyfikatami globalnymi i dążą do zrównoważonej gospodarki leśnej.

 

Informacje o Białe romantyczne biurko richmond

Kategoria: Dom i ogród > Meble > Gabinet/Pokój dzienny > Biurko
Marka: Steens
Sprzedawca: Meble PUMO
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Białe romantyczne biurko richmond, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *