Biurko 120 x 48 cm czarne z jasnym drewnem CLARITA

Biurko 120 x 48 cm czarne z jasnym drewnem CLARITA

Cena regularna: 580.57 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Biurko 120 x 48 cm czarne z jasnym drewnem CLARITA, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Biurko 120 x 48 cm czarne z jasnym drewnem CLARITA

To biurko będzie nieocenioną pomocą w twojej pracy. Jest wyposażone w miejsce do przechowywania w postaci szuflady na obu końcach, które zapewnia mnóstwo miejsca do trzymania artykułów piśmienniczych, drobnej elektroniki lub innych, przydatnych rzeczy. Ma półkę pomiędzy szufladami, która jest doskonałą przestrzenią na klawiaturę i myszkę. Jego blat jest wykonany z wytrzymałego MDFu dodatkowo pokrytego tworzywem PVC, które wzmacnia powierzchnię i zabezpiecza ją przed nadmiernym zużyciem. Praktyczny charakter mebla jest podkreślony przez jego prosty, minimalistyczny design. Czarny kolor większości biurka jest przełamany przez okleinę frontów szuflad w kolorze jasnego drewna.Wysokość 76 cmSzerokość 120 cmGłębokość 48 cmMateriał MDF

 

Informacje o Biurko 120 x 48 cm czarne z jasnym drewnem CLARITA

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Biurka
Marka: BLmeble
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Biurko 120 x 48 cm czarne z jasnym drewnem CLARITA, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *