Biurko komputerowe z ruchomą półką na klawiaturę (Czarne)

Biurko komputerowe z ruchomą półką na klawiaturę (Czarne)

Cena regularna: 366.48 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Biurko komputerowe z ruchomą półką na klawiaturę (Czarne), dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Biurko komputerowe z ruchomą półką na klawiaturę (Czarne)

Kompaktowe biurko na komputer lub laptopa zostało zaprojektowane w celu oszczędności miejsca i wpasuje się w każde otoczenie. Duża powierzchnia robocza pozwala wygodnie korzystać z komputera oraz użyć materiałów do pracy takich jak: przybory do pisania. Biurko jest wyposażone w ruchomą półkę na klawiaturę oraz dolną półkę na jednostkę centralną lub drukarkę. Wykonane z płyty wiórowej oraz stalowych elementów na pewno przyniesie wieloletnie użytkowanie. Uwaga: Czyścić wilogtną szmatką. Kółka zostały zainstalowane w celu wygodnego przemieszaczania jeśli to konieczne.Kolor: Czarny Wymiary: 68 x 48 x 115 cm (dł x szer x wys) Wymiary blatu: 68 x 48 cm Wysokość: 73 cm (Od blatu do podłogi Materiał: Płyta wiórowa + malowana proszkowo stalowa rama Waga 11 kg

 

Informacje o Biurko komputerowe z ruchomą półką na klawiaturę (Czarne)

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Biurka
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Biurko komputerowe z ruchomą półką na klawiaturę (Czarne), dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Poznań
  3.    Wrocław
  4.    Kraków
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź