Blender wielofunkcyjny Kult Pro WMF Electro czarno-srebrny

Blender wielofunkcyjny Kult Pro WMF Electro czarno-srebrny

Cena regularna: 730.13 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Blender wielofunkcyjny Kult Pro WMF Electro czarno-srebrny, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Blender wielofunkcyjny Kult Pro WMF Electro czarno-srebrny

Wielofunkcyjny blender Kult Pro pochodzi z ekskluzwynej linii produktów marki WMF Electro. Za jego pomoc można łatwo i szybko przygotować smaczne i zdrowe smoothies oraz koktajle, a także mielić np. orzechy czy migdały. Jest to bardziej rozbudowana wersja Kult X. Został wykonany ze stali nierdzewnej Cromargan® oraz tworzywa sztucznego i wyposażony w 2 rodzaje ostrzy – 6-skrzydłowe do miksowania oraz 2-skrzydłowe do mielenia. W komplecie znajdziemy również akcesoria z tritanu, które nadają się do zmywarki. Do dyspozycji mamy 2 butelki o pojemności: 500 ml i 700 ml z miarkami na ściankach, pojemnik do mielenia o pojemności 300 ml, dzbanek do miksowania o pojemności 1,2 litra z uchwytem oraz pokrywą, 2 pokrywy do picia, 1 pokrywa do przechowywania.Przyssawki w podstawie zapewniają stabilność. Posiada funkcję pulsowania, a jego silnik cicho pracuje. Wyposażony jest w ekran LCD, 6 poziomów prędkości, 3 programy do wyboru. Obroty: 30,000 rpm, prędkość: 360 km/h.Kolekcja Kult ProMoc 1200 WWysokość 40,8 cmDługość 13,4 cmSzerokość 15,8 cmMateriał stal nierdzewna Cromargan tworzywo sztuczne tritan

 

Informacje o Blender wielofunkcyjny Kult Pro WMF Electro czarno-srebrny

Kategoria: Drobne AGD > AGD do kuchni > Blendery
Marka: WMF ELECTRO
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Blender wielofunkcyjny Kult Pro WMF Electro czarno-srebrny, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Warszawa
  3.    Kraków
  4.    Katowice
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź