BRABANTIA – Bo Pedal Bin – Kosz 36 l – 1 komora – Czerwony

BRABANTIA – Bo Pedal Bin – Kosz 36 l – 1 komora – Czerwony

Cena regularna: 1014.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: BRABANTIA – Bo Pedal Bin – Kosz 36 l – 1 komora – Czerwony, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: BRABANTIA – Bo Pedal Bin – Kosz 36 l – 1 komora – Czerwony

Mocny, kolorystyczny akcent, to utrzymujący się na rynku wnętrzarskim już od wielu lat, trend, który pasuje do praktycznie każdego wystroju. Warto zwrócić uwagę na to, aby rzeczy, które stanowią bezdyskusyjny element dekoracyjny, miały także wartość użytkową. Idealnym połączeniem niezwykłego wyglądu z zachowaniem wszystkich walorów przedmiotu użytku domowego, jest śmietnik BO z serii Pedal Bin, w przepięknym, intensywnie czerwonym kolorze.Kosz na śmieci BO, wyprodukowany został przez firmę Brabantia, z najlepszych materiałów takich jak nierdzewiejąca stal czy niezawodne tworzywo sztuczne. Staranność wykonania, jakość materiałów i rozwiązania technologiczne zastosowane w tym produkcie, sprawiają, że kosz będzie działał przez dziesięciolecia. Gwarancja producenta, to aż 10 lat!Kosz wyposażono w mechanizm otwierający oparty na systemie pedałowym – aby go otworzyć, należy nacisnąć znajdujący się u dołu pedał. Pokrywa otwiera i zamyka się niezwykle płynnie i, przede wszystkim, bezgłośnie. Kiedy śmietnik jest zamknięty jest szczelny, znaczy to tyle, że nie wydostają się z niego żadne nieprzyjemne zapachy. Wewnątrz znajduje się komora, w której umieszczono wyjmowany pojemnik o pojemności 36 litrów. Kolekcja Bo Pedal Bin

 

Informacje o BRABANTIA – Bo Pedal Bin – Kosz 36 l – 1 komora – Czerwony

Kategoria: Marki > Brabantia
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu BRABANTIA – Bo Pedal Bin – Kosz 36 l – 1 komora – Czerwony, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Kraków
  3.    Warszawa
  4.    Poznań
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź