BRABANTIA – Tasty+ – Magnetyczny timer kuchenny – Szary

BRABANTIA – Tasty+ – Magnetyczny timer kuchenny – Szary

Cena regularna: 71.52 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: BRABANTIA – Tasty+ – Magnetyczny timer kuchenny – Szary, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: BRABANTIA – Tasty+ – Magnetyczny timer kuchenny – Szary

Magnetyczny timer kuchennyMinutnik został stworzony z myślą o osobach, które są zabiegane oraz cenią sobie cenny czas, porządek czy dokładność. Posiada skalę odliczania czasu DO lub OD 99 minut. Koniec czasu sygnalizowany jest donośnym, dobrze słyszalnym dźwiękiem, który na pewno usłyszysz. Dzięki niemu nie musisz kontrolować czasu, sam ci przypomni, gdy ciasto w piekarniku będzie już upieczone, a jaka będą ugotowane na twardo. Minutnik jest bardzo prosty w obsłudze. Odliczanie ustawiamy poprzez odpowiednie przekręcanie obudowy i rozpoczynamy gotowanie.Czytelny wyświetlaczWyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz LCD. Wbudowany magnes w tyle urządzenia solidnie trzyma się na lodówce czy innych metalowych powierzchniach. Posiada 2 sensorowe przyciski START i RESET oraz dodatkową funkcję STOPERA, które ułatwią używanie i zwiększą funkcjonalność. W zestawie litowe baterie (CR2032 3V) oraz instrukcja obsługi.

 

Informacje o BRABANTIA – Tasty+ – Magnetyczny timer kuchenny – Szary

Kategoria: Kuchnia > Narzędzia kuchenne > Przybory do kuchni > Minutniki
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu BRABANTIA – Tasty+ – Magnetyczny timer kuchenny – Szary, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Wrocław
  3.    Katowice
  4.    Poznań
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź