Butelka Aveo Kids 0,35L Aladdin Hydration różowa

Butelka Aveo Kids 0,35L Aladdin Hydration różowa

Cena regularna: 45.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Butelka Aveo Kids 0,35L Aladdin Hydration różowa, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Butelka Aveo Kids 0,35L Aladdin Hydration różowa

Butelka Aveo Kids marki Aladdin z oryginalnym motywem dinozaurów wsłodkim różowym kolorze. Stworzona zgodnie z zaleceniami najlepszych dietetyków, specjalnie z myślą o dzieciach. Szczególnie latem gdy dzieci są narażone na odwodnienie, tak ważne jest, aby piły odpowiednią ilość wody. Butelka do wody wykonana jest z tritanu – bardzo odpornego na mechaniczne uszkodzenia, które nie wchodzi w reakcje z płynami zachowując ich naturalny smak. Produkt posiada wygodny i zamykany ustnik. Szczelne zamknięcie oraz wygodny, materiałowy uchwyt pomogą w prawidłowym nawodnieniu organizmu Twojego dziecka podczas pobytu na świeżym powietrzu. Produkt wolny od BPA.Kolekcja HydrationWysokość 19,4 cmŚrednica 6,5 cmPojemność 0,35 lMateriał tritan tworzywo sztuczne (LDPE, Nylon, PP) silikonMożliwość mycia w zmywarce tak

 

Informacje o Butelka Aveo Kids 0,35L Aladdin Hydration różowa

Kategoria: Podróże > Butelki na wodę dla dziecka
Marka: Aladdin
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Butelka Aveo Kids 0,35L Aladdin Hydration różowa, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Kraków
  3.    Katowice
  4.    Wrocław
  5.    Poznań
Wybierz prawidłową odpowiedź