Butelka na wodę 0,8l Black+Blum Eau Good oliwkowa

Butelka na wodę 0,8l Black+Blum Eau Good oliwkowa

Cena regularna: 119.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Butelka na wodę 0,8l Black+Blum Eau Good oliwkowa, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Butelka na wodę 0,8l Black+Blum Eau Good oliwkowa

Butelka marki BLACK+BLUM o pojemności 800ml w kolorze oliwkowym pochodzi z kolekcji Eau Good i przeznaczona jest tylko i wyłącznie do filtrowania pitnej wody kranowej. Całość wykonana została ze szkła borokrzemowego odpornego na uszkodzenia i rozbicia, naturalnego korka, silikonowej uszczelki oraz stali nierdzewnej. Filtr z węgla białego tzw. Binchōtan – ma porowatą powierzchnię (1 gram = równowartość 500 m2), przyciąga zanieczyszczenia i zapewnia odpowiednie pH. Wystarczy włożyć go do butelki i zalać wodą (nadaje się ona do picia już po 1 godzinie). Max. czas działania – 6 mies. (przy napełnianiu 1 x dziennie), po 3 mies. należy gotować go przez 10 min., wysuszyć na słońcu i można już ponownie używać. Uwaga: nie należy pić filtrowanej wody starszej niż 1 dzień.Kolekcja Eau GoodPojemność 800 mlMateriał tritan stal nierdzewna silikon

 

Informacje o Butelka na wodę 0,8l Black+Blum Eau Good oliwkowa

Kategoria: Podróże > Butelki na wodę
Marka: BLACK+BLUM
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Butelka na wodę 0,8l Black+Blum Eau Good oliwkowa, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Wrocław
  3.    Poznań
  4.    Kraków
  5.    Warszawa
Wybierz prawidłową odpowiedź