Butelka termiczna TO GO 0,35L turkusowa / Lekue

Butelka termiczna TO GO 0,35L turkusowa / Lekue

Cena regularna: 89.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Butelka termiczna TO GO 0,35L turkusowa / Lekue, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Butelka termiczna TO GO 0,35L turkusowa / Lekue

Szczelna butelka termiczna na wodę z sitkiem na zioła, owoce. Wykonana ze stali nierdzewnej 18/8, z izolacją termiczną, dzięki czemu utrzymuje zimną temperaturę przez 24, a gorącą przez 8 godzin. Nakrętka posiada wyjmowany filtr/sitko do zaparzania herbaty lub tworzenia smakowych kompozycji poprzez dodanie ulubionych owoców, świeżych ziół. Posiada wygodny uchwyt do przenoszenia butelki. Butelki nie należy przepełniać płynami, zaleca się ich wlewanie poprzez odkręcenie górnej części butelki. Dno butelki pokryte jest antypoślizgowym tworzywem TPR, które amortyzuje butelkę i niweluje metaliczny odgłos podczas stawiania jej na blat. Butelka odporna jest na temperatury w zakresie -20°C / +80°C. W przypadku nalania gorących napojów należy odczekać kilka minut przed zakręceniem butelki. Należy myć wyłącznie ręcznie przy użyciu delikatnej gąbki. Gdy nieużywana przechowywać otwartą. Nie używać w mikrofalówce, w zmywarce, zamrażarce, z napojami gazowanymi oraz z napojami zawierającymi nabiał.

 

Informacje o Butelka termiczna TO GO 0,35L turkusowa / Lekue

Kategoria: Jadalnia > Kawa i herbata > Kubki na napoje > Kubki termiczne
Marka: Lekue
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Butelka termiczna TO GO 0,35L turkusowa / Lekue, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Warszawa
  3.    Wrocław
  4.    Poznań
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź