Czajnik 1,5l z gwizdkiem Diamante grafitowy matowy 28197

Czajnik 1,5l z gwizdkiem Diamante grafitowy matowy 28197

Cena regularna: 318.4 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Czajnik 1,5l z gwizdkiem Diamante grafitowy matowy 28197, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Czajnik 1,5l z gwizdkiem Diamante grafitowy matowy 28197

Czajnik 1,5l z gwizdkiem Diamante grafitowy matowy Co najbardziej cenisz w akcesoriach kuchennych? Trwałość, estetykę, funkcjonalność? Dzięki czajnikowi Vialli Design nie musisz dokonywać tego trudnego wyboru! Produkt wykonano tak, by służył przez długie lata, pozwalał na komfortowe użytkowanie i cieszył oko.  Stal nierdzewna 18/10 zapewnia atrakcyjny, jasny kolor metalu oraz odporność na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Czajnik z gwizdkiem przetrwa także wysokie temperatury. 3-warstwowe dno o grubości 0,3 cm szybko się nagrzewa, równomiernie rozprowadza ciepło i na długo utrzymuje temperaturę. Dzięki temu możesz błyskawicznie zagotować wodę na herbatę lub kawę i zalać kubek nawet po kilku minutach. Grube ścianki dodatkowo hamują ciepło. Solidna konstrukcja i przemyślana budowa sprawia, że czajnik jest trwałym narzędziem, które na długo pozostanie w Twojej kuchni – nawet przy intensywnym użytkowaniu. Mocny, składany uchwyt z bakelitu nie nagrzewa się podczas gotowania. Dzięki temu możesz korzystać z czajnika bez konieczności stosowania rękawic ochronnych. Zdejmowana pokrywa ułatwia uzupełnianie naczynia wodą. Produkt zmieści jednorazowo 1,5 litra cieczy, co wystarcza na około 5-6 szklanek ulubionego napoju. Czajnik Vialli Design dostępny jest w 4 wariantach: stal polerowana,  stal matowa,  grafit polerowany,  grafit matowy.  Każdy z nich nadaje się do mycia w zmywarce. Możesz korzystać z nich na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnej. Dzięki temu produkt idealnie sprawdzi się w nowocześnie wyposażonych kuchniach.  Materiał Stal nierdzewna 18/10 , tworzywo sztuczne stal

 

Informacje o Czajnik 1,5l z gwizdkiem Diamante grafitowy matowy 28197

Kategoria: Kuchnia > Gotowanie > Czajniki > Czajniki na gaz
Marka: Vialli Design
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Czajnik 1,5l z gwizdkiem Diamante grafitowy matowy 28197, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Poznań
  3.    Wrocław
  4.    Katowice
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź