Czajnik elektryczny 1l Sencor SWK 1011GR zielony

Czajnik elektryczny 1l Sencor SWK 1011GR zielony

Cena regularna: 49.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Czajnik elektryczny 1l Sencor SWK 1011GR zielony, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Czajnik elektryczny 1l Sencor SWK 1011GR zielony

Czajnik elektryczny plastikowy Czajnik elektryczny w dzisiejszych czasach jest w zasadzie niezastąpionym pomocnikiem w każdej kuchni. Czajnik elektryczny plastikowy marki Sencor w kolorze zielonym, wykonany został z plastiku wraz z przemyślanym uchwytem bocznym, dzięki czemu doskonale dopasuje się do ręki podczas jego trzymania. Czajnik elektryczny plastikowy wyposażony jest także w dwustronny wskaźnik poziomu wody, zdejmowany i zmywalny filtr wychwytujący zanieczyszczenia oraz kamień wodny. Dno grzewcze czajnika elektrycznego plastikowego wykonano ze stali nierdzewnej i zakryto spiralą grzewczą. W wieku czajnika elektrycznego plastikowego znajduje się specjalny zamek bezpieczeństwa. Schowek na przewód zasilający umieszczony jest w podstawie.Cechy techniczne czajnika elektrycznego plastikowego:pojemność: 1 litr ochrona przed przegrzaniem w razie włączenia bez wodyautomatyczne wyłączanie po osiągnięciu ustawionej temperaturywskaźnik świetlny pracyśrodkowe złącze 360°pobór mocy 900-1100 WSencor – japońska technologia Marka Sencor swoje początki datuje na lata 60, XXI wieku. Pomysł na założenie firmy z technologią zrodził się w okresie zdewastowanej wojną gospodarki. Po wojnie do słynnych marek Panasonic, Hitachi i Sharp – wkrótce dołączyły nowe firmy, tj.: Sony, Akai, Sanyo i Aiwa – a w roku 1969 – właśnie Sencor. Niedługo po tym, japońskie firmy uruchomiły własne ośrodki badań, co pozwoliło na wynajdywanie coraz to lepszych i bardziej nowoczesnych rozwiązań technologicznych.Moc 1100 WNapięcie 220-240 VPojemność 1 lWaga 0.84 kgMateriał stal nierdzewna tworzywo sztuczne

 

Informacje o Czajnik elektryczny 1l Sencor SWK 1011GR zielony

Kategoria: Kuchnia > Gotowanie > Czajniki > Czajniki elektryczne
Marka: Sencor
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Czajnik elektryczny 1l Sencor SWK 1011GR zielony, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Wrocław
  3.    Poznań
  4.    Warszawa
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź