Czajnik kuchenny z gwizdkiem na gaz, 2.7 l, srebrny, Florina Antonio

Czajnik kuchenny z gwizdkiem na gaz, 2.7 l, srebrny, Florina Antonio

Cena regularna: 103.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Czajnik kuchenny z gwizdkiem na gaz, 2.7 l, srebrny, Florina Antonio, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Czajnik kuchenny z gwizdkiem na gaz, 2.7 l, srebrny, Florina Antonio

Czajnik na gaz tradycyjny z gwizdkiemCzajnik z gwizdkiem ze stali nierdzewnej Antonio o pojemności 2.7 l jest idealny do celebrowania five o c`lock w gronie rodziny i przyjaciół. Ten model ma charakterystyczną budowę. Nie ma wyraźnie oddzielonego dna. Gładka linia łącząca płytę grzewczą i ścianki wygląda niezwykle elegancko – światło miękko załamuje się na lśniących polerowaną stalą liniach czajnika. Dodatkowym atutem tej budowy jest brak jakichkolwiek zakamarków, czajnik Antonio bardzo łatwo utrzymać w czystości. Z uwagi na ciekawy design świetnie się sprawdzi w każdej aranżacji. Prezentowany model – czajnik Florina Antonio zadowoli tradycjonalistów, przeznaczony został bowiem na tradycyjne kuchenki oraz płyty gazowe i elektryczne.Bezpieczna konstrukcja czajnika Czajnik został wyprodukowany przez polską firmę Florina, która cieszy się od lat zasłużoną opinią, towary opatrzone jej logiem są chętnie wybierane przez klientów. Model Antonio – podobnie jak inne produkty tej marki – charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i bezpieczną konstrukcją. Chłodny w dotyku uchwyt z powłoką silikonową typu Soft Touch nie nagrzewa się i ma wygodny, ergonomiczny kształt. Zamknięty układ rączki pozwala mocno i pewnie trzymać pełne nawet naczynie. W rączce ukryty jest przycisk otwierający gwizdek, co jest bezpiecznym i praktycznym rozwiązaniem. Integralny z korpusem gwizdek nigdy nie zapodzieje się w kuchennym rozgardiaszu.Czajnik ze stali nierdzewnej jest trwały, higieniczny i, w porównaniu z naczyniami emaliowanymi, lekki. Wysokiej jakości stal nierdzewna gwarantuje, że żadne szkodliwe substancje nie przedostają się do gotowanej w nim wody.Stal nierdzewna nie wchodzi bowiem w reakcję z wodą bez względu na temperaturę. Unikalny kształt czajnika Florina Antonio oraz duża pojemność (2,7 litra) przypadną do gustu każdemu, kto lubi przygotowywać gorące napoje dla całej rodziny.Cechy czajnika: ✔czajnik kuchenny✔czajnik na gaz, indukcję✔czajnik stalowy✔pojemność: 2.7 l, idealny dla rodziny✔materiał: stal nierdzewna✔kolor: srebrny✔uchwyt: powłoka silikonowa typu Soft Touch✔gwizdek: w uchwycie, uchylany mechanicznie✔zakres zastosowania: kuchenka gazowa, ceramiczna, elektryczna;uwaga: nie nadaje się do kuchenek indukcyjnychWysokość 22,5 cmSzerokość 22,5 cmGłębokość 22,5 cm

 

Informacje o Czajnik kuchenny z gwizdkiem na gaz, 2.7 l, srebrny, Florina Antonio

Kategoria: Kuchnia > Gotowanie > Czajniki > Czajniki na gaz
Marka: Florina
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Czajnik kuchenny z gwizdkiem na gaz, 2.7 l, srebrny, Florina Antonio, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Katowice
  3.    Warszawa
  4.    Kraków
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź