Deska do prasowania 110x30cm BrabantiaIce Water rozm. A

Deska do prasowania 110x30cm BrabantiaIce Water rozm. A

Cena regularna: 392.83 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Deska do prasowania 110x30cm BrabantiaIce Water rozm. A, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Deska do prasowania 110x30cm BrabantiaIce Water rozm. A

Deska do prasowania marki Brabantia pochodzi z kolekcji Ice Water. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy szczegół, tak aby prasowanie było jak najbardziej komfortowe. Rama deski wykonana z stali nierdzewnej lakierowanej. Silikonowe nakładki na podstawie zabezpieczają przed przypadkowym przemieszczeniem się deski oraz chronią podłogę przed porysowaniem. Deska posiada regulację ustawienia wysokości od 71cm do 96cm oraz blokadę przez przypadkowym złożeniem i zabezpieczenie przeciw rozłożeniu podczas przechowywania i przenoszenia. Pokrowiec jest wykonany z 100% bawełny z podbiciem ze sprężystej pianki. Pokrowiec posiada specjalną, metalową podstawkę na żelazko.Kolekcja BrabantiaIce WaterWysokość 71-96cmDługość 110cmSzerokość 30cmGłębokość 48cmMateriał Stal nierdzewna Bawełna

 

Informacje o Deska do prasowania 110x30cm BrabantiaIce Water rozm. A

Kategoria: Drobne AGD > Prasowanie ubrań > Deski do prasowania
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Deska do prasowania 110x30cm BrabantiaIce Water rozm. A, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Warszawa
  3.    Katowice
  4.    Poznań
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź