Deska do prasowania 124x45cm Brabantia Tropical Leaves rozm. C

Deska do prasowania 124x45cm Brabantia Tropical Leaves rozm. C

Cena regularna: 700.82 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Deska do prasowania 124x45cm Brabantia Tropical Leaves rozm. C, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Deska do prasowania 124x45cm Brabantia Tropical Leaves rozm. C

Solidna deska do prasowania z podstawką do generatora pary Brabantia Tropical Leaves Ta solidna deska do prasowania z uchwytem na parownicę ma dużą powierzchnię roboczą. Powierzchnia do prasowania to 124 x45 cm. Deska ma wytrzymałą i stabilną konstrukcję. Rama deski została wykonana ze stalowych rurek o średnicy 25 mm. Konstrukcja z takiego materiału pozwala nam cieszyć się tym produktem przez wiele lat. Duża powierzchnia prasowania to wygoda i komfort pracy.Deska jest łatwa do przechowywania, po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Solidne ochronne nakładki antypoślizgowe zwiększają bezpieczeństwo użytkowania oraz zabezpieczają przed zarysowaniem podłogi. Solidna deska posiada pokrowiec wykonany w 100 % z bawełny pokrywającej sprężystą warstwę z pianki. Zobacz także wymienny pokrowiec przeznaczony do tego rozmiaru deski.Zastosowany w tym modelu przełącznik spustowy zapobiega przed przypadkowym złożeniem deski. Zacisk bezpieczeństwa uniemożliwia niekontrolowane rozłożenie deski. Zastosowane napinacze pokrowca utrzymują go w optymalnej pozycji. Idealne dopasowanie wysokości deski do wzrostu użytkowania zapewnia 7 stopniowa regulacja (od 75 cm do 98 cm). Podstawa z boku deski umożliwia umieszczenie generatora pary o maksymalnych wymiarach 39 x 29 cm.Kolekcja Tropical LeavesWysokość 75-98cmDługość 124cmSzerokość 45cmMateriał Stal nierdzewna 18/10 , nylon bawełna

 

Informacje o Deska do prasowania 124x45cm Brabantia Tropical Leaves rozm. C

Kategoria: Drobne AGD > Prasowanie ubrań > Deski do prasowania
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Deska do prasowania 124x45cm Brabantia Tropical Leaves rozm. C, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Wrocław
  3.    Katowice
  4.    Poznań
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź