Deska z kloszem do sera 23,5×13 cm Boska naturalna

Deska z kloszem do sera 23,5×13 cm Boska naturalna

Cena regularna: 241.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Deska z kloszem do sera 23,5×13 cm Boska naturalna, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Deska z kloszem do sera 23,5×13 cm Boska naturalna

Mała, dębowa deska z kloszem idealnie sprawdzi się w każdej kuchni do serwowania serów. Boska oferuje nam połączenie naturalnego drewna dębowego z przeźroczystym kloszem. Deska posiada wyżłobienia przytrzymujące klosz w jednym miejscu, co znacznie co ułatwia jej przenoszenie. Zestaw idealnie sprawdzi się do przygotowywania i podawania deski z serami, np. podczas przyjęć. Klosz można myć w zmywarce na górnej półce. Przed pierwszym użyciem deskę należy solidnie naoliwić i pozwolić by drewno chłonęło olej przez kilka dni. Potem czynność należy powtarzać co jakiś czas. Deskę myjemy ręcznie z dodatkiem łagodnych detergentów. Deskę i klosz zapakowano w tekturowe pudełko.Wymiary deski wysokość – 2,2 cm średnica – 19,5 cm(pod kloszem)Wymiary klosza wysokość – 13 cmWaga 1 kgMateriał drewno dębowe

 

Informacje o Deska z kloszem do sera 23,5×13 cm Boska naturalna

Kategoria: Jadalnia > Naczynia do serwowania > Deski do serów
Marka: Boska
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Deska z kloszem do sera 23,5×13 cm Boska naturalna, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Kraków
  3.    Warszawa
  4.    Katowice
  5.    Poznań
Wybierz prawidłową odpowiedź