Deski do krojenia z nożami zestaw 4szt. Joseph Joseph Index

Deski do krojenia z nożami zestaw 4szt. Joseph Joseph Index

Cena regularna: 558.88 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Deski do krojenia z nożami zestaw 4szt. Joseph Joseph Index, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Deski do krojenia z nożami zestaw 4szt. Joseph Joseph Index

Zestaw 4 małych desek wraz z nożami angielskiej marki Joseph Joseph. Każda deska jest w innym kolorze, ma inne przeznaczenie: do warzyw, do ryb, do świeżego mięsa oraz do gotowanej żywności. Deski oznaczone są obrazkiem wystającym z futerału. Wykonane zostały z wysokiej jakości polipropylenu, który można myć w zmywarce. Stojak zaleca się przecierać ściereczką.Każda sztuka posiada gumowe nóżki, które ułatwiają pracę w kuchni; dzięki nim deska pewnie trzyma się blatu, nie zmienia położenia podczas użytkowania.W skład kompletu wchodzą:deski: zielona z wyższymi brzegami, czerwona z rowkiem dookoła, niebieska z wypustkami na środku, biała z rowkami – ułatwiają krojenie poszczególnych produktów,noże: nóż szefa, nóż uniwersalny, nóż do warzyw, nóż do ryb; ostrza ze stali nierdzewnej, uchwyty z tworzywa sztucznego – każdy ma końcówkę innego koloru do łatwej identyfikacji.Kolekcja IndexWymiary stojaka wysokość – 20,5 cm szerokość – 33,5 cm głębokość – 11 cmWymiary pojedynczej deski długość – 29,8 cm szerokość – 19,2 cmMateriał polipropylen stal nierdzewnaMożliwość mycia w zmywarce tak

 

Informacje o Deski do krojenia z nożami zestaw 4szt. Joseph Joseph Index

Kategoria: Kuchnia > Akcesoria kuchenne > Deski do krojenia
Marka: Joseph Joseph
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Deski do krojenia z nożami zestaw 4szt. Joseph Joseph Index, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Poznań
  3.    Warszawa
  4.    Katowice
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź