Donica Assia Cache-Pot antracytowa – Lyxo Design

Donica Assia Cache-Pot antracytowa – Lyxo Design

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Donica Assia Cache-Pot antracytowa – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Donica Assia Cache-Pot antracytowa – Lyxo Design

Donica Assia Cache-Pot Assia to nowoczesna donica, która nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale również ładnie wygląda. Model ten wyglądem nawiązywać ma do wiosennych kwiatów, mnogość kolorów do wyboru pozwala tworzyć wielobarwne kompozycje. Donica wykonana została z tworzywa sztucznego polietylenu, jest ona odporna na warunki atmosferyczne (może być użytkowana w temperaturach od -65 do +85 stopni), idealnie odnajdzie się w restauracyjnych ogródkach. Cena donicy zależna jest od jej rozmiaru: wysokość 85 cm: 649 złwysokość 115 cm: 839 złwysokość 140 cm: 1129 zł dokładne wymiary każdej z donic znajdziesz poniżej w rubryce parametry techniczne. Model Assia występuje również w wersji z wbudowanym modułem światła, kliknij w link -> Donica LED Dlaczego warto kupić donicę Assia Cache-Pot? siedem kolorów do wyboru odporna na warunki atmosferyczne nowoczesny design nawiązujący do florystyki Parametry techniczne: donica małaśrednica dolnej części: 40 cmwysokość: 85 cmwaga: 4 kg donica średniaśrednica dolnej części: 53 cmwysokość: 115 cmwaga: 6 kg donica dużaśrednica dolnej części: 53 cmwysokość: 140 cmwaga: 9 kg

 

Informacje o Donica Assia Cache-Pot antracytowa – Lyxo Design

Kategoria: Donice
Marka: Lyxo Design
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Donica Assia Cache-Pot antracytowa – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.