Donica Cosmos Cylinder Pot biała – Lyxo Design

Donica Cosmos Cylinder Pot biała – Lyxo Design

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Donica Cosmos Cylinder Pot biała – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Donica Cosmos Cylinder Pot biała – Lyxo Design

Donica Cosmos Cylinder Pot Cosmos to seria donic, które dostępne są do wyboru w różnych kolorach oraz o różnych rozmiarach. Donica wykonana została z tworzywa sztucznego polietylenu, jest ona odporna na warunki atmosferyczne (może być użytkowana w temperaturach od -65 do +85 stopni), idealnie odnajdzie się w restauracyjnych ogródkach. Cena donicy zależna jest od jej rozmiaru: wysokość 35 cm: 399 złwysokość 45 cm: 499 złwysokość 55 cm: 699 zł dokładne wymiary każdej z donic znajdziesz poniżej w rubryce parametry techniczne. Dlaczego warto kupić donicę Cosmos Cylinder? sześć kolorów do wyboru odporna na warunki atmosferyczne rodzina Cosmos składa się z donic o wielu kształtach i kolorach, dzięki czemu możesz wyposażyć swój dom i ogród w spójną kompozycję Parametry techniczne: donica małaśrednica: 35 cmwysokość: 35 cmwaga: 2 kg donica średniaśrednica: 45 cmwysokość: 45 cmwaga: 3 kg donica dużaśrednica: 55 cmwysokość: 55 cmwaga: 5,5 kg

 

Informacje o Donica Cosmos Cylinder Pot biała – Lyxo Design

Kategoria: Donice
Marka: Lyxo Design
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Donica Cosmos Cylinder Pot biała – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.