Donica Gemini Square Cache-Pot ciemnoniebieska – Lyxo Design

Donica Gemini Square Cache-Pot ciemnoniebieska – Lyxo Design

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Donica Gemini Square Cache-Pot ciemnoniebieska – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Donica Gemini Square Cache-Pot ciemnoniebieska – Lyxo Design

Donica Gemini Square Gemini Square to donica o klasycznym designie, której wzmocnione krawędzie nadają jej solidności i sprawiają, że jest ona unikalna. Mnogość kolorów do wyboru pozwala tworzyć wielobarwne kompozycje. Donica wykonana została z tworzywa sztucznego polietylenu, jest ona odporna na warunki atmosferyczne (może być użytkowana w temperaturach od -65 do +85 stopni), idealnie odnajdzie się w restauracyjnych ogródkach. Cena donicy zależna jest od jej rozmiaru: wysokość 70 cm: 569 złwysokość 85 cm: 749 złwysokość 100 cm: 849 zł dokładne wymiary każdej z donic znajdziesz poniżej w rubryce parametry techniczne. Model Gemini występuje również w wersji z wbudowanym modułem światła, kliknij w link -> Donica LED Dlaczego warto kupić donicę Gemini? pięć kolorów do wyboru odporna na warunki atmosferyczne nowoczesny design nawiązujący do florystyki Parametry techniczne: donica małapodstawa: 23×23 cmwysokość: 70 cmwaga: 3 kg donica średniapodstawa: 28×28 cmwysokość: 85 cmwaga: 6 kg donica dużapodstawa: 34×34 cmwysokość: 100 cmwaga: 8 kg

 

Informacje o Donica Gemini Square Cache-Pot ciemnoniebieska – Lyxo Design

Kategoria: Donice
Marka: Lyxo Design
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Donica Gemini Square Cache-Pot ciemnoniebieska – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.