Donica Genesis Square Cache-Pot brązowa – Lyxo Design

Donica Genesis Square Cache-Pot brązowa – Lyxo Design

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Donica Genesis Square Cache-Pot brązowa – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Donica Genesis Square Cache-Pot brązowa – Lyxo Design

Donica Genesis Square Rodzina donic Genesis to seria produktów o różnych kształtach, kolorach i rozmiarach. Każdy z nich wzajemnie uzupełnia się ze sobą. Mnogość kolorów do wyboru pozwala tworzyć wielobarwne kompozycje. Donica wykonana została z tworzywa sztucznego polietylenu, jest ona odporna na warunki atmosferyczne (może być użytkowana w temperaturach od -65 do +85 stopni), idealnie odnajdzie się w restauracyjnych ogródkach. Cena donicy zależna jest od jej rozmiaru: wysokość 70 cm: 529 złwysokość 85 cm: 699 złwysokość 100 cm: 799 zł dokładne wymiary każdej z donic znajdziesz poniżej w rubryce parametry techniczne. Model Genesis występuje również w wersji z wbudowanym modułem światła, kliknij w link -> Donica LED Dlaczego warto kupić donicę Genesis? siedem kolorów do wyboru odporna na warunki atmosferyczne nowoczesny design nawiązujący do florystyki Parametry techniczne: donica małapodstawa: 24×24 cmwysokość: 70 cmwaga: 3 kg donica średniapodstawa: 28×28 cmwysokość: 85 cmwaga: 6 kg donica dużapodstawa: 34×34 cmwysokość: 100 cmwaga: 8 kg

 

Informacje o Donica Genesis Square Cache-Pot brązowa – Lyxo Design

Kategoria: Donice
Marka: Lyxo Design
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Donica Genesis Square Cache-Pot brązowa – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.