Doniczka śr.35cm Bazkar HANGING SPHERE Cappuccino

Doniczka śr.35cm Bazkar HANGING SPHERE Cappuccino

Cena regularna: 94.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Doniczka śr.35cm Bazkar HANGING SPHERE Cappuccino, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Doniczka śr.35cm Bazkar HANGING SPHERE Cappuccino

Stylowa doniczka HANGING SPHERE, jest niezwykle ciekawym akcesorium ogrodowym marki Bazkar. Wykonana została z wysokiej jakości polipropylenu o strukturze naturalnego rattanu, który zapewnia odporność na różne warunki pogodowe i pozwala na wykorzystanie jej zarówno w domu, jak również w ogrodzie. Składa się z dwóch elementów – osłonki oraz znajdującej się w środku donicy, dzięki czemu wygląda zdecydowanie atrakcyjniej niż zwykła doniczka. Posiada specjalny otwór odpływowy z zatyczka w dnie, który ułatwi odpowiednie podlewanie oraz pielęgnację kwiatów. Doniczka jest na łańcuszku z hakiem co pozwala na zawieszenie jej i możliwość odmiennej, alternatywnej stylizacji wnętrza i ogrodu. Ze względu na kształt, nie ma możliwości jej postawienia. Nowoczesny, modny design o splocie szydełkowym sprawia, że doniczka HANGING SPHERE z pewnością doda fantastycznego uroku i idealnie ozdobi Twój dom.Kolekcja HANGING SPHERE Maksymalne obciążenie 15 kgWymiary całkowite wysokość – 22 cm średnica – 35 cm pojemność – 8,9 lWymiary z łańcuszkiem wysokość – 70 cmMateriał polipropylen

 

Informacje o Doniczka śr.35cm Bazkar HANGING SPHERE Cappuccino

Kategoria: Ogród > Przybory do kwiatów > Doniczki i osłonki
Marka: Keter
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Doniczka śr.35cm Bazkar HANGING SPHERE Cappuccino, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Wrocław
  3.    Poznań
  4.    Warszawa
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź