Dozownik do mydła 110ml Blomus Areo polerowany

Dozownik do mydła 110ml Blomus Areo polerowany

Cena regularna: 299.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Dozownik do mydła 110ml Blomus Areo polerowany, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Dozownik do mydła 110ml Blomus Areo polerowany

Dozownik na mydło Blomus Areo wyróżnia się połączeniem tradycyjnej budowy z minimalistyczną wielkością całej konstrukcji. Tradycyjny kształt dozownika umożliwia postawienie go zarówno na kwadratowej umywalce jak i przy okrągłym zlewie w kuchni. Można napełnić go płynem do mycia naczyń, środkiem do dezynfekcji rąk oraz mydłem do mycia rąk. W celu wydobycia płynu ze środka, wystarczy nacisnąć pompkę dozownika od góry Naszą dłonią. Materiał wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej polerowanej. Materiał ten odporny jest na korozję oraz zarysowania, dzięki czemu dozownik zawsze będzie wyglądał jak nowy. Dodatkowo srebrny kolor, który uzyskał dzięki materiałowi sprawdzi się w każdym typie łazienki. Dokładne wymiary dozownika Blomus Nexio to wysokość 11,5 cm, szerokość 8,5 cm. Pomimo, że dozownik na pierwszy rzut oka wydaje się mały mieści aż  110 ml mydła. Dozownik sprawdzi się zarówno w Twojej łazience jak i toalecie w ekskluzywnej restauracji lub hotelu. Dzięki nie dużej wielkości wpasuje się zarówno w ogromne jak i mniejsze przestrzenie. Oryginalność potwierdza logo marki znajdujące się na dole każdego dozownika Blomus. Kolekcja AreoWysokość 11,5 cmDługość 5,5 cmSzerokość 8,5 cmPojemność 110 mlMateriał stal polerowana

 

Informacje o Dozownik do mydła 110ml Blomus Areo polerowany

Kategoria: Łazienka > Dozowniki na mydło
Marka: Blomus
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Dozownik do mydła 110ml Blomus Areo polerowany, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Warszawa
  3.    Katowice
  4.    Wrocław
  5.    Poznań
Wybierz prawidłową odpowiedź