Dozownik do mydła z czujnikiem Otto biały / chrom – Umbra

Dozownik do mydła z czujnikiem Otto biały / chrom – Umbra

Cena regularna: 199.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Dozownik do mydła z czujnikiem Otto biały / chrom – Umbra, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Dozownik do mydła z czujnikiem Otto biały / chrom – Umbra

Dozownik do mydła z czujnikiem Otto biały/chrom Dozownik Otto to niecodzienny, designerski produkt kanadyjskiej marki Umbra, który posłuży Ci jako dozownik do mydła w łazience lub dozownik detergentu do mycia naczyń. Dozownik Otto jest bardzo czuły i precyzyjnie odmierza ilość potrzebnego do umycia rąk płynu. Jego obły, futurystyczny kształt sprawia, że produkt ten doskonale wkomponuje się w nowoczesne wnętrza. Dlaczego warto kupić dozownik Otto precyzyjne podawanie odpowiedniej ilości płynu nie ma konieczności dotykania urządzenia, przez co użytkowanie jest bardzo higieniczne pasuje do niego każdy rodzaj detergentu płynnego posiada okienko, przez które można kontrolować ilość płynu gumowa podstawka zapobiega ślizganiu i przesuwaniu dozownika Parametry techniczne wysokość: 22 cm średnica podstawy: 9 cm kolor: biały/chrom zasilanie: baterie AAA (nie dołączone) pojemność dozownika: 250 ml

 

Informacje o Dozownik do mydła z czujnikiem Otto biały / chrom – Umbra

Kategoria: Łazienka > Dozowniki
Marka: Umbra
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Dozownik do mydła z czujnikiem Otto biały / chrom – Umbra, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *