Dyfuzor zapachowy z patyczkami i prawdziwymi kwiatami 200 ml rose perfume pdi30402

Dyfuzor zapachowy z patyczkami i prawdziwymi kwiatami 200 ml rose perfume pdi30402

Cena regularna: 109.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Dyfuzor zapachowy z patyczkami i prawdziwymi kwiatami 200 ml rose perfume pdi30402, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Dyfuzor zapachowy z patyczkami i prawdziwymi kwiatami 200 ml rose perfume pdi30402

Dyfuzor zapachowy z patyczkami Flower 200 ml Rose PerfumeZastosowanie dyfuzorów zapachowych w salonie lub dużym pokoju pozwala uzyskać świeże powietrze o pięknym zapachu. W ten sposób łatwiej można się zrelaksować po ciężkim dniu, a także złagodzić stres i nerwy, jakie często narastają w codziennym życiu.Dyfuzory zapachowe Cocodor dla najbliższychProfesjonalne dyfuzory zapachowe Cocodor mogą być ciekawym i inspirującym prezentem dla najbliższych oraz rodziny. Eleganckie pojemniki stanowią ozdobę każdego pomieszczenia, w jakim zostaną ustawione. Jednocześnie uwalniają przez długi czas piękny zapach.W produktach marki Cocodor tradycyjnie wykorzystywany alkohol został zastąpiony nowoczesnym rozpuszczalnikiem Augeo, produkowanym na bazie odnawialnego źródła, soi. Dzięki temu uzyskano roztwór o niskim współczynniku parowania. Dodatkowo jest to produkt ekologiczny. Zapewnia niższy ślad węglowy, a także jest nietoksyczny.Dyfuzory trzcinowe produkowane są według restrykcyjnych zasad, które cały czas są rozwijane na bazie prowadzonych badań. Dzięki temu możemy dostarczyć obdarowanej przez Ciebie osobie zapach najwyższej jakości.Starannie wyselekcjonowany skład dyfuzorów zapachowychProdukt przeznaczony jest dla każdego. Dlatego też zadbaliśmy, aby w naszym preparacie nie było formaldehydu, metanolu, benzenu, glioksalu oraz trichloroetylenu. W ten sposób dyfuzor będzie odpowiedni dla wszystkich, włączając w to alergików i osoby wrażliwe na wspomniane składniki.W słoiczku znajduje się 200 ml płynu z zapachem Rose Perfume. Rose Perfume jest to wiązanka zapachowa złożona ze świeżej, słodkiej róży centifolia, pochodzącej z regionu Grasse oraz piżma. W dłuższej perspektywie ma to ogromne znaczenie dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Z pewnością taki prezent ucieszy każdego obdarowanego.Zalety produktu:produkt nie zawiera alkoholu, formaldehydu, metanolu, benzenu, glioksalu i trichloroetylenuwyprodukowany przyjaznego dla środowiska oleju Augeo,wysoka jakość perfum,jest to produkt nietoksyczny,ekologiczny,posiada niższy ślad węglowy,istnieje możliwość dokupienia samego olejku,duży wybór zapachów oraz rodzajów,elegancki wygląd, doskonale komponuje się z każdym wnętrzem,bezobsługowy,ładne i eleganckie opakowanie,produkt idealny na prezentProdukt zawiera:dyfuzor 200 mlpatyczki bambusowe 5 sztprawdziwe zasuszone kwiatyJak używać dyfuzora zapachowego Cocodor?Otwórz butelkę z olejkiem i delikatnie nożyczkami zdejmij wewnętrzną nasadkę.Zakręć nakrętkę z powrotem na butelce i włóż patyczki trzcinowe.Pozwól trzcinie wchłonąć olej przez 1 do 2 dni.Możesz dodać lub usunąć liczbę patyczków w zależności od tego jaką intensywność zapachu chcesz uzyskaćGdy zapach słabnie, wystarczy odwrócić trzcinowe patyczki lub zastąp je nowymi.Trwałość produktu: 200 ml: ± 60 dni**Zależy od poziomu wilgotności w pomieszczeniu, jego wielkości oraz temperaturyWysokość 20.5 cmDługość 8.5 cmSzerokość 8.5 cm

 

Informacje o Dyfuzor zapachowy z patyczkami i prawdziwymi kwiatami 200 ml rose perfume pdi30402

Kategoria: Łazienka > Dyfuzory zapachowe
Marka: Cocodor
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Dyfuzor zapachowy z patyczkami i prawdziwymi kwiatami 200 ml rose perfume pdi30402, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Wrocław
  3.    Katowice
  4.    Poznań
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź