Dywan Columbus Gold 170×240 cm – Louis De Poortere

Dywan Columbus Gold 170×240 cm – Louis De Poortere

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Dywan Columbus Gold 170×240 cm – Louis De Poortere, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Dywan Columbus Gold 170×240 cm – Louis De Poortere

Dywan Columbus Gold Połączenie beżu i złota od lat króluje w trendach designu, kolorystyka ta nadaje ciepła i nutki nowoczesności każdemu pomieszczeniu w którym zawita. Columbus Gold to dywan, która wzór na pierwszy rzut oka wydaje się niedbały i nieusystematyzowany, jednak jest to celowy zabieg, który przyciąga wzrok i uwagę. Dywan będzie świetnie komponował się z dodatkami w kolorze złota, na przykład z poduszkami. Produkt belgijskiej firmy Louis De Poortere łatwo się czyści i posiada wzmocnioną odporność na odkształcenia od ciężkich mebli. Ponadto jest on przyjazdny alergiom oraz zwierzętom. Columbus Gold posiada certyfikat ekologicznej produkcji, a także atesty pozwalające używać go w miejscach publicznych. Model Columbus Gold – dostępny jest w 6 różnych rozmiarach, sprawdź produkty powiązane u góry strony lub kliknij -> Dywany Columbus Gold Marka Louis De Poortere wywodzi się z Belgii i od ponad 150 lat produkuje dywany, które zdobią podłogi na całym świecie w wielu prestiżowych budynkach, takich jak Luwr, Biały Dom czy Zamek Królewski w Anglii. Kupując dywan marki Louis De Poortere masz gwarancję jakości zgodnej z normami UE – wszystkie dywany marki posiadają atesty do użytkowania w hotelach i innych miejscach publicznych. Dlaczego warto kupić dywan Columbus Gold? miły i przytulny w dotyku gwarancja jakości, belgijska marka Louis De Poortere łatwy w czyszczeniu posiada atesty do użytkowania w miejscach publicznych przyjazny zwierzętom i alergikom wykonany w 85% z bawełny naturalnej Parametry techniczne: 170×240 cm* *Dopuszczalne jest standardowe odchylenie od podanych wymiarów do 5%, a także nieznaczna nierówność krawędzi dywanu Istnieje możliwość otrzymania próbki tkaniny wybranego dywanu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Informacje o Dywan Columbus Gold 170×240 cm – Louis De Poortere

Kategoria: Dywany
Marka: Louis De Poortere
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Dywan Columbus Gold 170×240 cm – Louis De Poortere, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.