Dywan Rebecca II Flooring Krem, Szary – Różne Rozmiary

Dywan Rebecca II Flooring Krem, Szary – Różne Rozmiary

Dywan Rebecca II Flooring Krem, Szary – Różne Rozmiary

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Dywan Rebecca II Flooring Krem, Szary – Różne Rozmiary, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Dywan Rebecca II Flooring Krem, Szary – Różne Rozmiary

Dywan Rebecca Flooring, nowoczesny, o oryginalnym wzorze imitującym starą posadzkę, wyróżnia się na tle innych modeli. Kolorystyka kremowo-szara odnajdzie się w każdym domu, a ciekawy design nada dodatkowego luksusowego charakteru. Prosimy o kontakt ze sklepem przed złożeniem zamówienia, w celu potwierdzenia dostępności dywanu w wybranym rozmiarze. Specyfikacja: Dywan posiada bardzo dobrą jakość ze względu na zastosowane w nim materiały – polipropylen oraz dodatek poliestru. Oba surowce są odporne chemicznie, nie pozwalają na zawilgotnienie materiału oraz na wysokie ścieranie, co sprawia, że nasz dywan nowoczesny będzie długo służył właścicielowi; Dodatkowe frędzle uatrakcyjniają dywan; Dwie wysokości runa sprawiają, że dywan jest oryginalny i miękki; Dywan ma wysoką gramaturę, przez co jest odporny na uszkodzenia i odkształcenia materiału. Dywan dostępny w kilku rozmiarach.Wyprodukowany w 100% z polipropylenu, co zapewnia trwałość i niezmienny wygląd na wiele lat; Jest bardzo łatwy w czyszczeniu dzięki zastosowaniu gęstego, jednocześnie bardzo miękkiego włosia; Posiada certyfikat Oeko-Tex, co oznacza, że jest bezpieczny dla dzieci i osób z alergiami; Świetnie sprawdzi się również przy stosowaniu ogrzewania podłogowego: Grubość dywanu: 7 i 10 mm Waga całkowita: ok. 2,4 kg/m2 Rodzaj przędzy: polipropylen, poliester

Informacje o Dywan Rebecca II Flooring Krem, Szary – Różne Rozmiary

Kategoria: Produkty > Dywany
Marka: Decoratore
Sprzedawca: Decoratore.pl

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Dywan Rebecca II Flooring Krem, Szary – Różne Rozmiary, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiona/y do sklepu online.