Dzbanek na mleczko 220ml Gefu Brunch przezroczysty

Dzbanek na mleczko 220ml Gefu Brunch przezroczysty

Cena regularna: 85.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Dzbanek na mleczko 220ml Gefu Brunch przezroczysty, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Dzbanek na mleczko 220ml Gefu Brunch przezroczysty

Dzbanek na mleczko firmy Gefu z linii Bruch wykonany jest szkła, tworzywa ABS oraz stali nierdzewnej. Dzięki połączeniu tych materiałów dzbanek jest nie tylko gustownym elmentem wystroju wnętrza o użytkowym charakterze, ale również przez długi czas zachowuje świeży wygląd i funkcjonalność. Ma prosty stożkowy kształt, który jest ponadczasowy i pasuje do każdej kuchni. Można w nim przetrzymywać mleko skondensowane, śmietanke do kawy lub herbaty w zależności od gustu, znajdzie również zastosowanie jako pojemnik na ocet do świeżych sałatek, bądź jako pojemnik na inne płynne przyprawy. Dzbanek łatwo się napełnia, a zintegrowany dzióbek z pokrywką ułatwia kontrolę przepływu cieczy. Maksymalnie w pojemniku mieści się 220 ml.Kolekcja BrunchWysokość 14,5cmŚrednica 6,9cmPojemność 220mlMateriał stal nierdzewna tworzywo ABS szkłoMożliwość mycia w zmywarce tak

 

Informacje o Dzbanek na mleczko 220ml Gefu Brunch przezroczysty

Kategoria: Jadalnia > Kawa i herbata > Cukiernice i mleczniki
Marka: Gefu
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Dzbanek na mleczko 220ml Gefu Brunch przezroczysty, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Wrocław
  3.    Poznań
  4.    Katowice
  5.    Warszawa
Wybierz prawidłową odpowiedź