Ekspres ciśnieniowy Melitta Avanza Szczotkowane aluminium

Ekspres ciśnieniowy Melitta Avanza Szczotkowane aluminium

Cena regularna: 2099.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Ekspres ciśnieniowy Melitta Avanza Szczotkowane aluminium, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Ekspres ciśnieniowy Melitta Avanza Szczotkowane aluminium

Melitta Avanza Series 600 to nowoczesny ekspres ciśnieniowy do użytku domowego. Wśród jego największych zalet można wymienić możliwość przygotowania kaw mlecznych, niewielkie wymiary oraz duże pojemności zbiornika na wodę i ziarno. Avanza to jeden z najmniejszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy na rynku, który zachwyca swoją funkcjonalnością, cechami i wyglądem. Możesz wybrać między espresso, café crème, latte macchiato i cappuccino. Melitta Avanza cechuje się niezwykłym designem i równie zachwycającymi funkcjami. Nowo opracowany panel sterowania ułatwia jego obsługę, młynek jest wyjątkowo cichy, a dzięki nowemu spieniaczowi Easy Cappuccinatore przygotowanie latte macchiato i cappuccino staje się prawdziwą przyjemnością.  Dysponując powiększonym pojemnikiem na wodę i pojemnikiem na ziarna, można z łatwością serwować przepyszną kawę i zaskakiwać nią gości. Idealny czas kontaktu wody z kawą jeszcze skuteczniej wydobywa z niej aromat, czego potwierdzeniem będzie każdy kolejny łyk kawy.

 

Informacje o Ekspres ciśnieniowy Melitta Avanza Szczotkowane aluminium

Kategoria: Drobne AGD > Ekspresy do kawy > Ekspresy ciśnieniowe
Marka: Melitta
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Ekspres ciśnieniowy Melitta Avanza Szczotkowane aluminium, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *