Fotel Liamos 108x95x78cm – Opcje Wyboru Tkaniny

Fotel Liamos 108x95x78cm – Opcje Wyboru Tkaniny

Fotel Liamos 108x95x78cm – Opcje Wyboru Tkaniny

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Fotel Liamos 108x95x78cm – Opcje Wyboru Tkaniny, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Fotel Liamos 108x95x78cm – Opcje Wyboru Tkaniny

Fotel Liamos z miękkim oparciem Meble z kolekcji Liamos to duże do siedzenia utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Wyróżnia je, solidna rama, która montowana jest pod kątem prostym. Mebel przypomina prostokątne pudełko, w którym wysoki komfort siedzenia zapewniają luźne, wygodne poduchy oparciowe (zarówno na plecach, jak i po bokach) i dwie warstwy poduch siedziskowych. Kolekcja Liamos jest dostępna w różnych konfiguracjach – są dostępne sofa, narożnik, fotel oraz pufa. W zależności od rodzaju mebla LIMO jest wyposażony w dodatkowe małe poduszki, które mają charakter dekoracyjny, a także dopełniają komfortu jego użytkowania. Liamos to zestaw nowoczesnych mebli do salonu. Dobrze odnajduje się w dużych przestronnych wnętrzach zarówno w stylu industrialnym, jak i loftowym, ale również i w aranżacjach typu cottage. Produkt Polski Gwarancja jakości i trwałość wykonania Rama z litego drewna STYL Nowoczesny TYP dużej wielkości fotel WAGA 70 Kg WYSOKOŚĆ 78 cm WYSOKOŚĆ SIEDZISKA 46 cm GŁĘBOKOŚĆ 105 cm GŁĘBOKOŚĆ SIEDZISKA 64 cm SZEROKOŚĆ 108 cm WYSOKOŚĆ NOGI 5 cm WYSOKOŚĆ OPARCIA średnie WAŻNE Podane wymiary mebli tapicerowanych to wymiary orientacyjne, które mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych (tolerancja wymiaru: +/- do 3 cm). Różnice mogą wynikać z zastosowania różnych materiałów obiciowych. TKANINA kolor należy wybrać według wzornika RAMA lite drewno bukowe MATERIAŁ KONSTRUKCJI drewno, tkanina, pianka MATERIAŁ NÓG lite drewno bukowe ZDJEMOWANY POKROWIEC zdejmowany pokrowiec z poduszek siedziskowych oraz oparciowych WYPEŁNIENIE OPARCIA pianka, wata WYPEŁNIENIE SIEDZISKA pianka, wata, filc FUNKCJA SPANIA nie PIELĘGNACJA Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki, czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących, aby uniknąć wyblaknięcia kolorów, nie pozostawiać na działanie promieni słonecznych lub ogrzewania MONTAŻ Brak konieczności montażu. Wymagany montaż nóg. GWARANCJA 2 lata WAŻNE Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe. Aby zamówić mebel w wybranym kolorze tkaniny, nóg oraz z dodatkami w opcjach wyboru parametrów mebla należy wybrać właściwą opcję (opcje te znajdują się pod ceną produktu). Dostępne opcje tapicerki oraz kolory wybarwienia nóg Tkaniny – Grupa I Tkaniny – Grupa II Tkaniny – Grupa III Tkaniny – Grupa IV Kolory wybarwienia nóg

Informacje o Fotel Liamos 108x95x78cm – Opcje Wyboru Tkaniny

Kategoria: Produkty > Meble tapicerowane > Fotele
Marka: Decoratore
Sprzedawca: Decoratore.pl

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Fotel Liamos 108x95x78cm – Opcje Wyboru Tkaniny, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiona/y do sklepu online.