Fotel Washington Kolor Do Wyboru, Drewniane Nóżki 102x83x72cm

Fotel Washington Kolor Do Wyboru, Drewniane Nóżki 102x83x72cm

Fotel Washington Kolor Do Wyboru, Drewniane Nóżki 102x83x72cm

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Fotel Washington Kolor Do Wyboru, Drewniane Nóżki 102x83x72cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Fotel Washington Kolor Do Wyboru, Drewniane Nóżki 102x83x72cm

Piękny i stylowy fotel z charakterystycznym przeszyciem na oparciu i z aksamitnym obiciem w dowolnym kolorze. Prosty w formie, idealnie wpasuje się do salonu, pokoju dziennego czy sypialni. Wygodne siedzisko fotela zostało wzmocnione sprężynami falistymi, przez co mebel jest bardziej odporny na odkształcenia. Tapicerka została wykonana z miękkiego i połyskującego w świetle weluru, a atutem tego rodzaju materiału wierzchniego jest odporność na ścieranie. Do wyboru kilka kolorów tapicerki z dostępnej palety barw. Do kompletu można dobrać trzyosobową lub dwuosobową sofę. Cechy produktu wygodny fotel w stylu Art Deco prosty, kubełkowy kształt z eleganckim przeszyciem na oparciu miękkie oparcie i luźna poducha siedzeniowa siedzisko z elastycznej pianki wysokoelastycznej ze sprężynami falistymi tapicerka z weluru dostępnego w kilkunastu kolorach i odpornego na ścieranie rama i nogi wykonane z drewna dostępnego w kilku wariantach kolorystycznych Wymiary produktu Szerokość: 102 cm Wysokość: 72 cm Głebokość: 83 cm Szerokość siedziska: 68 cm Wysokość siedziska: 45 cm Głębokość siedziska: 58 cm Wysokość boku: 52 cm Wysokość oparcia: 34 cm Wysokość nóg: 17 cm Waga: 28.5 kg Materiał obicia Opis: Gładka tkanina welurowa z eleganckim połyskiem, bardzo przyjemna w dotyku. Modna kolorystyka Rodzaj tkaniny: Tkanina welurowa Gramatura: 360g/m2 (+/- 5%) Czyszczenie: Czyścić wodą z mydłem lub środkami na bazie wody. Nie prasować, nie chlorować Skład: 100% poliester Informacje dodatkowe: Wysoka jakość tkaniny. Odporna na ścieranie, wysoka gramatura

Informacje o Fotel Washington Kolor Do Wyboru, Drewniane Nóżki 102x83x72cm

Kategoria: Produkty > Meble tapicerowane > Fotele
Marka: Decoratore
Sprzedawca: Decoratore.pl

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Fotel Washington Kolor Do Wyboru, Drewniane Nóżki 102x83x72cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiona/y do sklepu online.