Garnek 4,7l z pokrywką Lamart Prestige srebrny

Garnek 4,7l z pokrywką Lamart Prestige srebrny

Cena regularna: 115.38 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Garnek 4,7l z pokrywką Lamart Prestige srebrny, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Garnek 4,7l z pokrywką Lamart Prestige srebrny

Garnek z pokrywką Prestige, pochodzi z kolejnej, interesującej serii akcesoriów kuchennych marki Lamart. Garnek ma 22 cm średnicę oraz pojemność 4,7 litra i został wykonany ze stali nierdzewnej pierwszej jakości co nadaje mu trwałości. W środku garnka znajduje się skala, podana w litrach pozwalająca na dobór odpowiedniej ilości składników. Garnek odznacza się akumulowaniem oraz równomiernym rozprowadzaniem ciepła, co skraca czas gotowania oraz smażenia żywności. Uchwyty garnka oraz pokrywki wykonane zostały z eleganckiej, solidnej stali nierdzewnej. Pokrywka natomiast powstała z wytrzymałego szkła i posiada specjalny otwór do uwalniania pary, zapewniający precyzyjną kontrolę gotowania. Garnek sprawdzi się na wszystkich rodzajach kuchenek, włącznie z indukcyjnymi. Można go także myć w zmywarce. Garnek Joli jest łatwy w obsłudze, konserwacji oraz czyszczeniu i z pewnością odnajdzie się w Twojej kuchni. Do garnka NIE NALEŻY wsypywać soli do zimnej wody, gdyż może to powodować korozję.Kolekcja PrestigeŚrednica 22 cmPojemność 4,7 lMateriał stal nierdzewna szkłoMożliwość mycia w zmywarce tak

 

Informacje o Garnek 4,7l z pokrywką Lamart Prestige srebrny

Kategoria: Kuchnia > Gotowanie > Garnki > Pojedyncze Garnki
Marka: LAMART
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Garnek 4,7l z pokrywką Lamart Prestige srebrny, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Warszawa
  3.    Katowice
  4.    Kraków
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź