Henshaw Laura Ashley Szafka RTV Czarna 115x45x50cm

Henshaw Laura Ashley Szafka RTV Czarna 115x45x50cm

Henshaw Laura Ashley Szafka RTV Czarna 115x45x50cm

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Henshaw Laura Ashley Szafka RTV Czarna 115x45x50cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Henshaw Laura Ashley Szafka RTV Czarna 115x45x50cm

Seria Henshaw Laura Ashley to doskonała propozycja dla wielbicieli mebli tej marki. Doskonała forma i precyzyjne wykonanie, z dbałością o każdy szczegół, piękne wybarwienie i oryginalne detale, to kwintesencja stylu i elegancji, która sprawdzi się w każdej aranżacji. Każdy mebel z tej kolekcji doda wnętrzu charakteru i zachwyci domowników i gości. Meble z kolekcji Henshaw to ponadczasowa klasyka, która doskonale wpisuje się w stym nowojorski, czy modern classic Kolekcja Henshaw wykonana jest z litego drewna, forniru uzupełnionych nowoczesnymi materiałami. Meble są ręcznie malowane i polerowane, krawędzie są celowo postarzane, aby wydobyć spod przetarć dodatkową złotą barwę. Specyfikacja: Materiał: Dąb, Fornir, MDFKolor: czarnySzerokość: 115 cmGłębokość: 45 cmWysokość: 50 cm Mebel zmontowany, wysyłany na palecie.

Informacje o Henshaw Laura Ashley Szafka RTV Czarna 115x45x50cm

Kategoria: Produkty > Meble > Szafki RTV
Marka: Laura Ashley
Sprzedawca: Decoratore.pl

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Henshaw Laura Ashley Szafka RTV Czarna 115x45x50cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiona/y do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Poznań
  3.    Warszawa
  4.    Katowice
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź