Industrialna lampa stołowa, biała, okrągła, 58x18x90 cm, E27

Industrialna lampa stołowa, biała, okrągła, 58x18x90 cm, E27

Cena regularna: 280.92 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Industrialna lampa stołowa, biała, okrągła, 58x18x90 cm, E27, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Industrialna lampa stołowa, biała, okrągła, 58x18x90 cm, E27

Lampa stołowa to idealny wybór, aby oświetlić wystrój swojego wnętrza. Lampa stołowa składa się z ramienia z litego drewna mango oraz żelaznego klosza, dzięki czemu jest trwała i solidna. Regulowane we wszystkie strony ramię pozwala na ustawienie światła na dowolnej wysokości. Wykończenie drewnianej ramy na postarzany, brązowy kolor oraz wykończenie klosza na biało nadają całości industrialny styl. Lampę wyposażono w oprawę E27 na żarówkę o mocy maksymalnie 25 W. Możesz wybrać żarówkę E27 w dowolnej barwie światła, tworząc atmosferę spokoju i relaksu. Ponadto dzięki niskiemu napięciu lampa jest energooszczędna. Prosimy mieć na uwadze, że jest to lampa w stylu industrialnym z niedoskonałościami na kloszu, które nadają jej wyjątkowy charakter i surowy wygląd. Przesyłka nie obejmuje żarówek.Kolor: biały i brązowy Materiał: lite drewno mango wykończone na postarzany kolor brązowy, żelazo wykończone na biało Wymiary całkowite: 58 x 18 x 45-90 cm (szer. x gł. x wys.) Wymiary klosza: 17 x 16 cm (śr. x wys.) Wymiary podstawy: 23 x 18 cm (dł. x szer.) Długość górnej listwy drewnianej: 40 cm Długość dolnej listwy drewnianej: 40 cm Gwint/oprawa: E27 Moc maksymalna: 25 W Dyrektywa niskonapięciowa Z regulowanym ramieniem Żarówka nie jest częścią przesyłki Waga 3.47 kg

 

Informacje o Industrialna lampa stołowa, biała, okrągła, 58x18x90 cm, E27

Kategoria: Oświetlenie > Oświetlenie stojące > Lampy biurkowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Industrialna lampa stołowa, biała, okrągła, 58x18x90 cm, E27, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *