Komoda z 2 szufladami, 90x30x60 cm, lite drewno mahoniowe

Komoda z 2 szufladami, 90x30x60 cm, lite drewno mahoniowe

Cena regularna: 1012.46 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Komoda z 2 szufladami, 90x30x60 cm, lite drewno mahoniowe, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Komoda z 2 szufladami, 90x30x60 cm, lite drewno mahoniowe

Wprowadź do swojego wnętrza kultowy splendor połowy ubiegłego wieku za pomocą naszej eleganckiej i funkcjonalnej komody! Wykonana z litego drewna mahoniowego z poszarzanym wykończeniem, solidna komoda jest wyjątkowo trwała i stabilna. Mahoń to twarde drewno tropikalne wyróżniające się urodą, wytrzymałością i kolorem. Mocne nogi nadają konstrukcji dodatkową stabilność. Co więcej, wyposażona w 2 szuflady szafka zapewnia dużo miejsca do przechowywania urządzeń multimedialnych, książek oraz różnych innych przedmiotów. Nasza komoda z litego drewna jest łatwa w montażu.Kolor: szary Materiał: lite drewno mahoniowe o poszarzanym wykończeniu Wymiary: 90 x 30 x 60 cm (szer. x gł. x wys.) Z 2 szufladami OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą załączonego elementu montażowego Więcej informacji na temat zabezpieczenia mebli przed przewróceniem można znaleźć tutaj https://www.vidaxl.pl/media/wysiwyg/documents/prevent_tipping_over/PL.pdf Waga 18.6 kg

 

Informacje o Komoda z 2 szufladami, 90x30x60 cm, lite drewno mahoniowe

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Komody
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Komoda z 2 szufladami, 90x30x60 cm, lite drewno mahoniowe, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *