Kosz do segregacji śmieci Totem Compact 60 l w kolorze stone-pomarańczowy – Joseph & Joseph

Kosz do segregacji śmieci Totem Compact 60 l w kolorze stone-pomarańczowy – Joseph & Joseph

Cena regularna: 1208.91 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kosz do segregacji śmieci Totem Compact 60 l w kolorze stone-pomarańczowy – Joseph & Joseph, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kosz do segregacji śmieci Totem Compact 60 l w kolorze stone-pomarańczowy – Joseph & Joseph

Kosz do segregacji śmieci Totem Compact o pojemności 60 l Totem Compact to uniwersalny kosz na śmieci, za pomocą którego w prosty sposób posegregujemy śmieci. Produkt składa się z 2 osobnych komór oraz dodatkowego pojemnika na odpady organiczne. Zewnętrzna pokrywa kosza wykonana jest ze stali nierdzewnej, która odporna jest na odbicia palców, wewnętrzna część to tworzywo sztuczne. W celu zniwelowania nieprzyjemnych zapachów kosz do segregacji śmieci Totem Compact posiada w pokrywie filtr węglowy. Dolna część kosza jest wysuwana, co sprawia, że w szybki i łatwy sposób możemy go opróżnić. Wewnętrzne pojemniki są wyjmowane, który dzięki ściętym kątom jest bardzo łatwy i intuicyjny. W zestawie znajdują się trzy worki na odpadki organiczne, trzy worki zwykłe oraz filtr zapachowy. W naszej ofercie posiadamy również inne kosze z rodziny Totem Compact – o innej pojemności, o różnych kolorach. Sprawdź produkty powiązane lub kliknij – kosze z serii Totem Compact. Zachęcamy również do obejrzenia poniższego filmu, który w kilkadziesiąt sekund pokazuje wszystkie właściwości produktu Dlaczego warto kupić kosz do segregacji śmieci Totem Compact? 2 osobne komory dodatkowy pojemnik na odpady organiczne wykonany ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztuczne łatwy i intuicyjny w użytkowaniu filtr węglowy zapobiegający nieprzyjemnym zapachom brytyjska firma Joseph Joseph przy produkcji swoich artykułów korzysta z najwyższej jakości materiałów, ich produkty będą Ci służyć przez lata Parametry techniczne wymiary: 81,4 x 39 x 36,6 cm (wysokość x szerokość x głębokość) materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne kolor: stone, pomarańczowy pojemność: 60 l

 

Informacje o Kosz do segregacji śmieci Totem Compact 60 l w kolorze stone-pomarańczowy – Joseph & Joseph

Kategoria: Akcesoria domowe > Kosze na śmieci
Marka: Joseph & Joseph
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kosz do segregacji śmieci Totem Compact 60 l w kolorze stone-pomarańczowy – Joseph & Joseph, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Poznań
  3.    Katowice
  4.    Kraków
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź