Kosz na śmieci kuchenny 12l Brabantia Sort&Go miętowy

Kosz na śmieci kuchenny 12l Brabantia Sort&Go miętowy

Cena regularna: 161.21 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kosz na śmieci kuchenny 12l Brabantia Sort&Go miętowy, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kosz na śmieci kuchenny 12l Brabantia Sort&Go miętowy

Kosz do segregacji odpadów Sort&Go Brabantia 8710755109744 Miętowy pojemnik na odpady do sortowania odpadów wykonany z tworzywa ABS, to jeden z koszy na śmieci z serii Sort & Go. Zaprojektowany i wyprodukowany został przez marę Brabantia. Pojemnik, dzięki materiałowi, z jakiego został stworzony, jest bardzo trwały – ciężko jest go zarysować, jeszcze trudniej odkształcić. Z tego samego materiału wykonana została porywa i wygodny, szeroki uchwyt. Kosz otwiera się ręcznie – trzeba zdjąć pokrywę. Można również zdjąć ją całkowicie, zmieniając zamknięty kosz w kosz otwarty. W komplecie z koszem, sprzedawany jest zestaw montażowy Easy-Fix. Listwę EasyFix można przytwierdzić do praktycznie każdej pionowej powierzchni – niezależnie od tego czy będzie to ściana czy wewnętrzna część drzwi od szafki kuchennej. Kosz łatwo zdjąć z listwy i tak samo łatwo go do niej z powrotem zaczepić. Zastosowana technologia sprawia, że nie ma żadnego problemu z opróżnianiem kosza, czy przestawieniem go w miejsce, w którym akurat jest potrzebny.Linia Sort & Go powstała po to, żeby sprawić, że sortowanie śmieci było proste i każdy bez większego wysiłku mógł to robić w swoim domu. To system inteligentnego stosowania, który dzięki możliwości personalizacji, będzie pasować do każdego miejsca. Dlaczego warto kupić kosz do sortownia odpadów Brabantia? optymalna pojemność kosza,szczelna pokrywa zapobiega rozprzestrzenianiu brzydkich zapachów,wygodny uchwyt do przenoszenia,kosz do segregacji śmieci wykonany z wysokiej jakości materiałów,możliwość montażu do ściany,szeroki otwór zapobiega wysypywaniu odpadów poza pojemnik,dostępny w wielu kolorach,pojemnik do sortownia odpadów jest łatwy w utrzymaniu czystości, wystarczy go umyć ciepłą wodą z łagodnym detergentem.Zobacz zestaw worków na śmieci dedykowanych do tego kosza.Zobacz film o serii Sort&Go: Kolekcja Sort&GoWysoko;ść 35,1 cmDługość 20 cmSzerokość 24,9 cmGłębokość 24,9 cmPojemność 12 lMateriał Tworzywo sztuczne ABS

 

Informacje o Kosz na śmieci kuchenny 12l Brabantia Sort&Go miętowy

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kosz na śmieci kuchenny 12l Brabantia Sort&Go miętowy, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Kraków
  3.    Katowice
  4.    Wrocław
  5.    Warszawa
Wybierz prawidłową odpowiedź