Kosz na śmieci kuchenny 30l Touch Bin New Brabantia czerwony

Kosz na śmieci kuchenny 30l Touch Bin New Brabantia czerwony

Cena regularna: 595.79 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kosz na śmieci kuchenny 30l Touch Bin New Brabantia czerwony, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kosz na śmieci kuchenny 30l Touch Bin New Brabantia czerwony

Niezwykły, intensywnie czerwony kolor kosza na śmieci sprawia, że przyciąga on wzrok każdego. Będzie stanowił genialny, mocny akcent w każdym pomieszczeniu. Ze względu na swoją pojemność – 30 litrów – sprawdzi się nie tylko w kuchni. Pasować będzie również do łazienki, biura czy pokoju dziecięcego.  Producentem tego kosza jest Brabantia. To holenderska firma, która działa na rynku związanym z obróbką stali nierdzewnej już od ponad stu lat. Produkty marki łączą ze sobą ponadczasową elegancję z nowoczesnymi akcentami w postaci unikalnych kolorów. Niezaprzeczalną jakość dodatkowo potwierdza dziesięcioletnia gwarancja, która producent daje na swoje produkty.  Kosze na śmieci z linii Touch Bin New charakteryzują się tym, że ich mechanizm otwierający wyposażono w system Soft Touch. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu do otwarcia kosza wystarczy tylko delikatny nacisk dłonią. Połączenie tego systemu wraz z wysokością śmietnika sprawia, że nie trzeba się do niego dodatkowo schylać. Wewnątrz kosza znajduje się wykonane z tworzywa sztucznego wiadro. Dzięki temu, że łatwo się je wyciąga, wymiana worka na śmieci czy umycie kosza nie stanowią żadnego problemu.Kolekcja Touch BinWysokość 76 cmDługość 32,8 cmSzerokość 32,8 cmŚrednica 29,5 cmPojemność 30 lMateriał stal nierdzewna tworzywo sztuczne

 

Informacje o Kosz na śmieci kuchenny 30l Touch Bin New Brabantia czerwony

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kosz na śmieci kuchenny 30l Touch Bin New Brabantia czerwony, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Poznań
  3.    Wrocław
  4.    Kraków
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź