Kosz na śmieci kuchenny 36l Brabantia Bo Pedal Bin 1 komora platynowy

Kosz na śmieci kuchenny 36l Brabantia Bo Pedal Bin 1 komora platynowy

Cena regularna: 1014.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kosz na śmieci kuchenny 36l Brabantia Bo Pedal Bin 1 komora platynowy, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kosz na śmieci kuchenny 36l Brabantia Bo Pedal Bin 1 komora platynowy

Jednokomorowy kosz na śmieci BO ma pojemność aż 36 litrów, co sprawia, że świetnie sprawdzi się nie tylko w domowej kuchni. Znajdzie swoje miejsce w firmowym biurze, czy restauracyjnej toalecie. Unikalny, na skalę rynkową kolor – platynowy, powoduje, że kosz ma też niezwykłe walory estetyczne. Prostokątny kształt kosza, o zaokrąglonych kantach, czyni go bezpiecznym nawet w miejscach, w których przebywają dzieci. Kosz na śmieci Bo wyprodukowany został przez holenderską firmę Brabantia. Firma w swoich produktach używa materiałów najwyższej jakości – z takich też zbudowano kosze z linii Pedal Bin. Staranność wykonania i bezusterkowość przedmiotów, potwierdza aż dziesięcioletnia gwarancja producenta.  Aby otworzyć kosz na śmieci wystarczy nacisnąć stopą na pedał znajdujący się przy podłodze. Pokrywa kosza otworzy się ukazując szeroki otwór wlotowy, który świetnie się sprawdzi nawet przy dużych, nieregularnych śmieciach. Kiedy pokrywa jest zamknięta, kosz jest szczelny, co w praktyce oznacza to, że nie wydostają się na zewnątrz żadne nieprzyjemne zapachy. Wewnątrz kosza znajduje się wyjmowane wiaderko, dzięki czemu łatwo wymienić worek na śmieci (tu najlepiej Perfect Fit, “R”) i utrzymać czystość.Kolekcja Bo Pedal BinWysokość 44 cmDługość 36,5 cmSzerokość 54 cmMateriał stal nierdzewna

 

Informacje o Kosz na śmieci kuchenny 36l Brabantia Bo Pedal Bin 1 komora platynowy

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kosz na śmieci kuchenny 36l Brabantia Bo Pedal Bin 1 komora platynowy, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Kraków
  3.    Poznań
  4.    Warszawa
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź