Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin Biały 3 komory

Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin Biały 3 komory

Cena regularna: 876.32 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin Biały 3 komory, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin Biały 3 komory

Co zrobić, aby codzienne sortowanie odpadów było prostsze? Wyposażyć kuchnię w kosz, który będzie do tego specjalnie przeznaczony. Takim koszem jest właśnie Bo z linii Pedal Bin. Kosz został wyprodukowany przez firmę Brabantia.  To holenderskie przedsiębiorstwo działa na rynku już od ponad wieku – założone zostało w 1919 roku. Na przestrzeni tych stu lat zmieniało nazwę, strukturę firmy czy profil, jednakże zawsze przekładało się na koleje etapy rozwoju. Dzisiejsi projektanci dbają o to, aby każdy z produktów z oferty był nie tylko zwykłym przedmiotem użytku codziennego. Przykładają dużo uwagi do tego, żeby produkty były estetyczne. Czasami same w sobie stanowią element dekoracyjny. Kosz BO wyprodukowano z najwyższej jakości stali nierdzewnej, którą pokryto lakierem w kolorze białym. Śmietnik jest koszem pedałowym, co znaczy tyle, że aby go otworzyć należy nacisnąć stopą pedał znajdujący się u dołu. Po naciśnięciu w sposób płynny i bezgłośny unosi się pokrywa. Pokrywę można otworzyć ręcznie i zablokować w pozycji otwartej. Wewnątrz kosza znajdują się trzy niezależne komory, wyposażone w 11 litrowe, wyciągane pojemniki. To właśnie one ułatwiają codzienne sortowanie śmieci. Kolekcja Bo Pedal BinWysokość 44 cmDługość 35,5 cmSzerokość 54 cmPojemność 3x11lMateriał stal nierdzewna

 

Informacje o Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin Biały 3 komory

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin Biały 3 komory, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Katowice
  3.    Kraków
  4.    Warszawa
  5.    Poznań
Wybierz prawidłową odpowiedź