Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin czarny mat

Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin czarny mat

Cena regularna: 834.59 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin czarny mat, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin czarny mat

Czarny, matowy kosz na śmieci Brabantia 8710755121104 Czarny kolor, to jak wiadomo, najbardziej uniwersalny ze wszystkich – pasuje do wszystkiego. Matowe wykończenie nadaje mu jednak niezwykłego stylu i sprawia, że przyciąga wzrok każdego. Lakierem w takim właśnie kolorze pokryto kosz na śmieci BO z linii Pedal Bin. Jego producentem jest holenderska firma Brabantia.   Działa ona na rynku związanym z obróbką stali, już od ponad stu lat. W swoich projektach łączą ponadczasowe piękno z niezwykłą użytecznością, tym samym wznosząc swoje produkty wysoko ponad konkurencję. Firma działa w duchu troski o bezpieczeństwo ludzi i przyrody, czego dowodem jest przyznany jej certyfikat Cradle to Cradle. Certyfikat ten otrzymują tylko i wyłącznie firmy, które spełniają wyśrubowane normy dotyczące ekologii i dbania o życie ludzkie.  Bo wykonany został z najwyższej jakości stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Mechanizm otwierający uruchamia się po naciśnięciu znajdującego się u dołu pedału. Unikalne zawiasy sprawiają, że pokrywa działa płynnie i bezgłośnie. Wewnątrz znajdują się trzy niezależne komory, które wyposażono w 11 litrowe, wyciągane pojemniki. Kiedy kosz jest zamknięty na zewnątrz nie przedostają się żadne nieprzyjemne zapachy. Zobacz także zestaw worków na śmieci dedykowanych do tego kosza. Kolekcja Bo Pedal BinWaga 6 kgMateriał stal nierdzewna

 

Informacje o Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin czarny mat

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin czarny mat, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Kraków
  3.    Warszawa
  4.    Poznań
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź