Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 20l NewIcon Brabantia czerwony

Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 20l NewIcon Brabantia czerwony

Cena regularna: 377.86 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 20l NewIcon Brabantia czerwony, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 20l NewIcon Brabantia czerwony

Czerwony kosz na śmieci, to wspaniały akcent kolorystyczny do każdego wnętrza. Świetnie będzie wyglądał w stylizacjach loftowych i industrialnych, ale też w kolorowym, dziecięcym pokoju. Ze względu na swoją pojemność, pasować będzie do kuchni, łazienki i biura. Firma Brabantia, która jest producentem serii New Icon, stawia w swoich projektach na ponadczasową estetykę i najwyższą jakość wykonania. Trwałość tego śmietnika potwierdza to, że obejmuje go 10 letnia gwarancja producenta. Kosz na śmieci wykonano z materiałów, które w 40% pochodzą z recyklingu. Należy do nich przede wszystkim tworzywo sztuczne, z którego wykonano wewnętrzny pojemnik. Kolejnym materiałem jest stal – tu postawiono, na tę najwyższej klasy, która nie rdzewieje nawet w warunkach, w których jest bardzo wilgotno. Spód kosza na śmieci zabezpieczono tworzywem, o właściwościach antypoślizgowych. Dzięki temu, kosz nie przesuwa się niepotrzebnie, dodatkowo: nie rysuje podłogi, na której został postawiony.Śmietnik otwiera się po naciśnięciu na pedał znajdujący się przy podłodze. Mechanizm otwierający działa cicho, a pokrywa otwiera się płynnie. Kiedy jest ona zamknięta, kosz jest szczelny, przez co nie wydobywają się z niego żadne nieprzyjemne zapachy. Kosz ma pojemność 20 litrów. Kolekcja New IconWysokość 47 cmDługość 29 cmSzerokość 38 cmPojemność 20 lMateriał stal nierdzewna tworzywo sztuczne

 

Informacje o Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 20l NewIcon Brabantia czerwony

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 20l NewIcon Brabantia czerwony, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Poznań
  3.    Kraków
  4.    Wrocław
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź