Kosz na śmieci kuchenny Touch Bin Bo 60l biały 223006

Kosz na śmieci kuchenny Touch Bin Bo 60l biały 223006

Cena regularna: 1192.81 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kosz na śmieci kuchenny Touch Bin Bo 60l biały 223006, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kosz na śmieci kuchenny Touch Bin Bo 60l biały 223006

Ponadczasowy design i najwyższa jakość – tak najłatwiej opisać kosze na śmieci Bo z serii Touch Bin.  Ten konkretny model, to 60 litrowy kosz wykonany, między innymi, z najlepszej stali nierdzewnej i twardych tworzyw sztucznych. Biały kolor świetnie komponuje się z czarnymi elementami takimi jak uchwyty do przenoszenia, czy antypoślizgowy spód kosza. Pokrywa pojemnika na odpady również jest czarna. Do jej montażu użyto specjalnie przygotowanych zawiasów, które zapewniają bezgłośne użytkowanie kosza. Dzięki systemowi “Soft Touch”, aby podnieść pokrywę wystarczy ją tylko nacisnąć. Wewnątrz kosza znajduje się pojemna komora, która wyposażona została w wyjmowany pojemnik. Zastosowanie takiego rozwiązania znacznie ułatwia opróżnianie pojemnika czy wymianę worka na śmieci, ale też sprawia, że utrzymanie go w czystości nie jest wyzwaniem. Dzięki swojemu, zbliżonym do prostokąta, kształtowi kosz na śmieci może stać w dowolnym miejscu w mieszkaniu – niezależnie od tego czy będą to kuchenne ściany czy, na przykład, bok wyspy znajdującej się na środku kuchni.  Produkty z linii Bo Touch Bin oznaczone są certyfikatem Cradle to Cradle, który potwierdza ich najwyższą jakość, ale też świadczy o tym, że firma Brabantia dba o bezpieczeństwo ludzi i środowiska.Kolekcja Bo Touch BinWysokość 65,6 cmDługość 54,5 cmSzerokość 31,2 cmMateriał Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

 

Informacje o Kosz na śmieci kuchenny Touch Bin Bo 60l biały 223006

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kosz na śmieci kuchenny Touch Bin Bo 60l biały 223006, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Warszawa
  3.    Katowice
  4.    Wrocław
  5.    Poznań
Wybierz prawidłową odpowiedź