Kosz na śmieci Sort&Go 25L Brabantia szary 129940

Kosz na śmieci Sort&Go 25L Brabantia szary 129940

Cena regularna: 244.77 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kosz na śmieci Sort&Go 25L Brabantia szary 129940, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kosz na śmieci Sort&Go 25L Brabantia szary 129940

Kosz do sortowania odpadów Brabantia Sort&Go 8710755129940 Elegancki i jednocześnie praktyczny kosz do sortowania odpadów Sort&Go o pojemności 25 litrów. Poręczny uchwyt oraz szeroki otwór, ułatwiają opróżnianie zawartości. Kompaktowy i oszczędzający miejsce – idealny do segregacji odpadów w domu. Można zamontować go na ścianie lub postawić na podłodze. – łatwe w montażu. Kosz do segregacji odpadów został wykonany z trwałego i odpornego na zarysowania tworzywa ABS.   Kosze do segregacji odpadów z serii Sort&Go pozwalają stworzyć własny system do sortowania śmieci dostosowany do preferencji i potrzeb gospodarstwa domowego.Pojemnik do segregacji odpadów 25l świetnie sprawdzi się do przechowywania odpadów zmieszanych lub plastiku. Marka Brabantia przygotowała jeszcze 5 innych pojemności koszy z serii Sort&Go w kilku kolorach. Rozmiar wybieramy mając na względzie ilość odpadów danej frakcji. Wybierając różne kolory pojemników dla każdej frakcji odpadów ułatwiamy sobie segregację.Pokrywę kosza do segregacji odpadów można z łatwością podnosić i opuszczać. Kosz został wyposażony w wygodny do przenoszenia uchwyt, który umożliwia przenoszenie pojemnika na odpady pomiędzy np: pomieszczeniem a zsypem.  Firma Brabantia przygotowała zestaw worków na śmieci dedykowanych do tego kosza.Zobacz film prezentujący serię Sort&GoKolekcja Sort&GoWysoko;ść 40 cmDługość 34 cmSzerokość 26,5 cmPojemność 25 lMateriał tworzywo sztuczne

 

Informacje o Kosz na śmieci Sort&Go 25L Brabantia szary 129940

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kosz na śmieci Sort&Go 25L Brabantia szary 129940, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Katowice
  3.    Kraków
  4.    Warszawa
  5.    Poznań
Wybierz prawidłową odpowiedź